http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/05/09/2022-05-09_676/images/images-3613.jpeg

Закликаємо не ігнорувати сигнали повітряної тривоги: це може врятувати життя!

09.05.2022

Під час війни жодних навчальних сирен бути не може. Повітряна тривога – це загроза ворожих ударів з повітря. Тому як тільки сповістили про тривогу – одразу ховайтесь у найближче укриття.

В Україні війна, і зараз немає абсолютно безпечних міст. Тому вкотре наголошуємо і просимо всіх мешканців і переселенців: якщо ви чуєте сирену – одразу йдіть в укриття. Це дуже проста річ, і саме вона може врятувати ваше життя.

Почувши тривогу, вимкніть світло, газ та воду, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття. Залишайтеся там до наступного сигналу сирени, яка сповістить про відбій тривоги.

Про тривогу оперативно сповіщає телеграм-канал «Дунаївці live»: https://t.me/dun_2022, вайбер група «Дунаєвецька міська рада»: https://invite.viber.com, а також мобільний додаток «Повітряна тривога» (застосунок можна завантажити у Google Play Market (https://bit.ly/3K5TQZH) або AppStore (https://apple.co/3Mbe99S). Можна також увімкнути радіо чи телебачення, щоб прослухати термінове повідомлення.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте також"Вільна країна вільних людей"

20.05.2022

Сьогодні відбулося відкриття фестивалю...

Детальніше...