http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/05/16/2022-05-16_5058/images/images-94368.jpg

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНУ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ ЗУСТРІЧ

16.05.2022

З метою забезпечення надходжень до міського бюджету громади начальником Управління соціального захисту та праці Дунаєвецької міської ради – Островським Миколою Гелярдовичем, заступником начальника Управління соціального захисту та праці Дунаєвецької міської ради – Пантілімоновою Тетяною Матвіївною та начальником Дунаєвецької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Наталією Баранюк проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян-одноосібників населених пунктів Зеленче та Степок щодо декларування доходів, одержаних від використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення приватної власності (паї).

Під час зустрічі роз’яснено основні вимоги щодо недопущення порушень податкового та трудового законодавства України.

Проведено моніторинг споживчих цін в торгівельних об’єктах старостату задля недопущення необґрунтованого росту цін продуктів першої необхідності.

Головним спеціалістом Управління Їжак Ольгою Олегівною відвідано одиноких мешканців, які перебувають на обслуговуванні в Центрі надання соціальних послуг Дунаєвецької міської ради.

Автор:Управління соціального захисту та праці


Читайте такожВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

29.06.2022

Сьогодні, 29 червня 2022 року, під керівництвом міського голови Веліни Заяць, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету...

Детальніше...


Підтримка нашої громади

28.06.2022

Сьогодні, в такий не простий для нашої країни час, ми отримали підтримку від наших партнерів у вигляді гуманітарної допомоги (генератори, намети, каремати, спальні мішки, гігієнічні набори, баки для води та багато іншого)...

Детальніше...