http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/05/16/2022-05-16_328/images/images-34942.jpg

«Сади Перемоги» Дунаєвецької громади

16.05.2022

Війна, яка зараз триває у нашій країні, може призвести до глобальної продовольчої кризи. Ми разом маємо знайти шляхи, як цьому запобігти.

Починаючи з квітня Дунаєвецька громада активно долучилась до всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги». Міською радою сформовано перелік вільних земельних ділянок, визначено потреби у насінні, садивному матеріалі та засобах живлення для їх обробітку.

Вагому допомогу для реалізації ініціативи надали партнери нашої громади, а саме: Посольство Королівства Нідерландів в Україні забезпечили потреби у насіннєвому матеріалі, ТОВ «Контінентал Фармерз Груп» надали допомогу в закупівлі овочевих сівалок точного висіву.

Відтак, СОК «Ягідний Рай» було висаджено картоплю, проведено посів моркви, буряка, кабачка, редису, огірка та інших культур на земельних ділянках загальною площею 3,5 га.

ТОВ «Відродження» надало земельну ділянку площею 1,5 га зі свого земельного фонду під вирощування картоплі та овочів.

До реалізації даного проєкту долучився 21 навчальний заклад. На пришкільних ділянках площею 5,3 га вирощуються харчові продукти для забезпечення власних потреб.

За участі жителів старостинських округів громади та місцевих орендарів земельних ділянок, які виявили бажання приєднатися до проєкту, підготовлено 485,8 га присадибних ділянок під вирощування овочевих культур.

Головним завданням кожного в умовах сьогодення є забезпечення продовольством не лише внутрішньо переміщених осіб, що мешкають на території нашої громади, а й тих, хто сьогодні захищає нас.

Об’єднавши спільні зусилля Дунаєвецька громада, як аграрний край, є надійним тилом.
Продовжуємо працювати далі!

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

29.06.2022

Сьогодні, 29 червня 2022 року, під керівництвом міського голови Веліни Заяць, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету...

Детальніше...


До уваги внутрішньо переміщених осіб!

29.06.2022

Звертаємо увагу внутрішньо переміщених осіб, які проживають та зареєстровані в Дунаєвецькій територіальній громаді та які ще не отримали гуманітарну допомогу, у вигляді...

Детальніше...