http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/05/18/2022-05-18_1027/images/images-51612.jpg

Як не втратити субсидію на оплату комірного

18.05.2022

Прострочена понад 3 місяці заборгованість за житлово-комунальні послуги, зокрема і використаний газ, на суму більше ніж 680 грн може стати причиною втрати субсидії.

Рішення про надання субсидії переглядається органами соцзахисту населення двічі на рік – у травні та жовтні. Тобто процес вже розпочався!

Аби не залишитися без державної грошової допомоги, необхідно якнайшвидше розрахуватися з боргами.

Якщо скрутне матеріальне становище наразі не дозволяє зробити цього, тоді є можливість укласти договір реструктуризації боргів з ТОВ «Хмельницькгаз Збут». Умови такої угоди передбачають погашення несплат частинами протягом кількох місяців, а не однією сумою.

До речі, аби рахунки за комуналку не стали непосильним тягарем під час війни, подоляни, які раніше не отримували субсидію, але нині її потребують, можуть подати заяву на держдопомогу онлайн на порталі «Дія».

Нагадаємо, швидко та зручно сплатити за спожитий газ допоможуть е-сервіси «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Робити це слід щомісяця до 25 числа.

Автор:ТОВ «Хмельницькгаз Збут»


Читайте такожВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

29.06.2022

Сьогодні, 29 червня 2022 року, під керівництвом міського голови Веліни Заяць, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету...

Детальніше...


Підтримка нашої громади

28.06.2022

Сьогодні, в такий не простий для нашої країни час, ми отримали підтримку від наших партнерів у вигляді гуманітарної допомоги (генератори, намети, каремати, спальні мішки, гігієнічні набори, баки для води та багато іншого)...

Детальніше...