http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/06/08/2022-06-08_8156/images/images-98982.png

Підтримка руху українських товарів: Єврокомісія запустила платформу для пошуку бізнес-партнерів ЄС-Україна

08.06.2022

Після неспровокованого та невиправданого вторгнення росії в Україну та блокади українських морських портів Україна не може звичними маршрутами забезпечувати експорт своєї продукції по всьому світу. Ця ситуація є загрозливою для глобальної продовольчої безпеки. Терміново потрібні альтернативні маршрути.

Шукаєте шляхи підтримки українського експорту? Ваш бізнес пропонує транспортні або складські рішення? Ви є українським зерновим трейдером і шукаєте логістичного партнера для експорту своєї продукції? Реєструйтеся на Платформі пошуку бізнес-партнерів ЄС-Україна.

Ця платформа створена Європейською Комісією та адмініструється мережею Enterprise Europe Network з метою швидкого об’єднання зусиль суб’єктів підприємницької діяльності ЄС та України задля знаходження прагматичних рішень щодо експорту сільськогосподарської продукції з України вже зараз.

Платформа сприяє реалізації одного з напрямків роботи, передбачених Планом дій Україна-ЄС «Шляхи солідарності». Вона допоможе узгоджувати підприємців ЄС та Україні з метою:

  • визначення нових логістичних ланцюгів постачання для експорту та імпорту продукції та матеріалів з/до України;
  • знаходження нових партнерів у сферах логістики та міжнародної торгівлі;
  • обміну думками щодо рішень та ініціатив для переосмислення логістики та ланцюгів постачання, адаптації інфраструктури та доставки потрібного обладнання та техніки в потрібне місце.

Платформа зосереджує увагу на таких галузях:

  • логістика: збут, закупівлі, транспорт, зберігання, перевалка;
  • виробництво та переробка: сільськогосподарської та харчової продукції, сировини тощо.
  • експорт та імпорт сільськогосподарської продукції: пшениці, кукурудзи, ячменю, соняшнику, цукрового буряка, бобових, плодоовочевих культур тощо;
  • експорт та імпорт харчових продуктів: рослинної олії, м'яса, молочних виробів, цукру, борошна, напоїв, хлібобулочних та кондитерських виробів тощо;
  • експорт та імпорт сировини: запасних частин для агротехніки, металу, деревини, мінеральних добрив, бензину, дизельного палива тощо.

Ця платформа доповнює дві інші платформи для пошуку партнерів, роботу яких підтримує Європейська Комісія. Вони допомагають знаходити рішення для подолання проблем, викликаних війною, і можуть, в тому числі, стати корисними для вашого бізнесу: платформу підтримки ланцюгів постачання Enterprise Europe Network (EEN – Мережа підприємств Європи) та форум EU Clusters Support Ukraine (Європейська підтримка кластерів України).

Автор:Відділ економіки, інвестицій та комунального майна


Читайте також



СЕЗОН ГОСТРИХ КИШКОВИХ ІНФЕКЦІЙ ТА САЛЬМОНЕЛЬОЗУ РОЗПОЧАТО!

18.04.2024

Дунаєвецьке відділення Кам′янець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»...

Детальніше...


700 мільйонів гривень державних ресурсів проінспектовано Держаудитслужбою за три місяці 2024 року

18.04.2024

Держаудитори в Хмельницькій області за перший квартал 2024 року виявили 347 млн грн порушень у закупівлях. Працівники управління попередили...

Детальніше...