http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/06/08/2022-06-08_6128/images/images-32733.jpg

Звертаємо увагу представників бізнесу Дунаєвеччини та громадян-платників податків

08.06.2022

Для забезпечення якісного та комфортного проживання громадян, надання їм кваліфікованих адміністративних, освітніх, соціальних, культурних та багатьох інших послуг, органи місцевого самоврядування повинні мати у своєму розпорядженні достатні фінансові ресурси у бюджеті громади.

Основним джерелом наповнення такого бюджету є місцеві податки і збори, зокрема податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, податок на нерухоме майно, земельний податок та орендна плата за землю.

Законодавством нашої держави з квітня 2022 року надано право платникам - спрощеної системи оподаткування І та ІІ групи не сплачувати єдиний податок у разі не можливості ними виконувати свої податкові зобов’язання через військові дії. Однак, варто зауважити, що на Дунаєвеччині, наразі ситуація така, що дозволяє вести бізнес, а відтак і своєчасно сплачувати податки.

На жаль, не всі платники сумлінно відносяться до виконання свого громадянського обов’язку зі сплати податків. Так, станом на 1 червня 2022 найбільша заборгованість становить з податку на майно – 815 тис грн, єдиного податку – 628 тис грн, плати за землю – 403 тис грн.

Звертаємось до всіх представників бізнесу Дунаєвеччини та громадян-платників податків, враховуючи те, що сьогодні наша держава знаходиться у стані війни, а наша громада – в тилу, ми несемо особливу відповідальність із забезпечення надходжень до бюджету. Тому сплата податків для нас є одним з першочергових завдань.

Будьте свідомими громадянами, патріотами своєї країни та впевнено тримайте економічний фронт нашої громади та держави Україна в цілому.

Автор:Управління соціального захисту та праці


Читайте такожПонад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг

29.06.2022

Цієї цифри Гід досяг за рік роботи. Сьогодні на Гіді доступна інформація про понад 2200 держпослуг — про місце, терміни, вартість, результати їх отримання, а також необхідні документи та спосіб оскарження в разі потреби...

Детальніше...


ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

29.06.2022

Сьогодні, 29 червня 2022 року, під керівництвом міського голови Веліни Заяць, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету...

Детальніше...