http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/08/10/2022-08-10_3874/images/images-2906.jpg

Допомога від Фонду Міжнародної Солідарності

10.08.2022

В цей нелегкий для нашої країни час,  міжнародні гуманітарні фонди, організації, волонтерські спільноти виявив солідарність з Україною, щоб протистояти рашистському злу!

Нещодавно нашій громаді вдалось отримали гуманітарну допомогу від польських друзів Фондів Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією, які, закуповлюють і доставляють гуманітарну допомогу для територіальних громад, які допомагають внутрішньо переміщеним особам в зв'язку з військовою агресією рф проти України.

Закордонні партнери надіслали засоби гігієни, продукти харчування, медикаменти, і найважливіше – генератори, отриману допомогу було передано нашим соціальним, медичним закладам та установам, які забезпечують життєдіяльність громади

Висловлюємо вдячність нашим європейським друзям за підтримку та дякуємо кожному, хто є причетним до цієї важливої справи. Ми завжди пам'ятатимемо про ваші милосердні серця у такий важкий час для українського народу!

Слава Україні! Слава Польщі!

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожМУЗЕЙНІ УРОКИ ІСТОРІЇ В ДІЇ

28.09.2022

Для вивчення найдавнішої історії людства, коли ще не було писемності, найціннішими є археологічні пам’ятки... 

Детальніше...


ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПРИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТВЕРДОПАЛИВНИХ КОТЛІВ

28.09.2022

Під час опалювального сезону зростає рівень небезпек, пов’язаних з експлуатацією твердопаливного котельного...

Детальніше...