![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/09/16/2022-09-16_8077/images/images-96746.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/09/16/2022-09-16_8077/images/images-96746.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/09/16/2022-09-16_8077/images/images-35047.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/09/16/2022-09-16_8077/images/images-35047.jpg)
Привітали рятувальників із професійним святом
16.09.2022
17 вересня в Україні відзначається День рятувальника – професійне свято сильних і мужніх людей, завжди готових надати кваліфіковану допомогу постраждалим при непередбачених ситуаціях і стихійних лихах.
Напередодні професійного свята секретар міської ради Олег Григор’єв та представник народного депутата України Олександра Гереги Олексій Середа привітали та нагородили почесними грамотами особовий склад 12 Державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.