http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/14/2022-10-14_6322/images/images-92959.jpg

ОГОЛОШЕННЯ!

14.10.2022

У четвер, 20 жовтня, о 13:00 запрошуємо вас на прибирання двох кладовищ, які розміщені у нашому місті.

Догляд за належним станом могил є нашим святим обов’язком перед рідними, які відійшли у вічність. Але на кладовищі є й такі могили, які вже нікому доглядати.

По закінченню прибирання за кожним із кладовищ буде закріплена відповідальна особа, яка буде підтримувати чистоту та порядок. Із собою мати робочий інвентар.

Міська рада неодноразово проводить такі заходи, але активність дуже низька, тому закликаємо УСІХ мешканців міста долучитися до прибирання. Будьте свідомими!

Закликаємо разом навести лад на місці вічного спочинку наших дунаєвчан і покажемо, що ми громада, яка шанує пам’ять про них.

 Читайте такожПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ: ВЕКТОРИ МЕТОДИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

09.02.2023

09 лютого 2023 року платформою для зустрічі успішних, креативних, сучасних керівників закладів освіти Дунаєвецької міської ТГ став науково-методичний семінар «Педагогічна діяльність закладу загальної середньої освіти: вектори методичного менеджменту», проведений Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти в співпраці з управлінням освіти, молоді та спорту Дунаєвецької ради та Комунальною установою Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» на базі Дунаєвецького ліцею №4. Директори долучилися до цікавої інтелектуальної комунікації із завідувачкою науково-методичного Центру професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти Хмельницького ОІППО Кошкою Оксаною Анатоліївною...

Детальніше...


ПЕРЕСТАЛО БИТИСЯ ЩЕ ОДНЕ ГЕРОЇЧНЕ СЕРЦЕ

08.02.2023

Сьогодні Дунаєвеччина, з сильним болем та у глибокій скорботі, віддала шану ЗЮБРИЦЬКОМУ Ігорю Івановичу - сину, чоловіку, батьку, брату, побратиму та другу, який захищав не лише Батьківщину, рідних та близьких, він захищав кожного з нас...

Детальніше...