http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/01/30/2023-01-30_9865/images/images-47263.jpg

Взиваємо до свідомості кожного!

30.01.2023

Щодня на мирній українській землі гинуть Воїни, які захищають територіальну цілісність та незалежність Української держави, гинуть цивільні люди, серед яких – безневинні діти.

Щодня о 9 годині ранку триває загальнонаціональна хвилина мовчання.

Закликаємо мешканців та гостей громади не бути байдужими та виконувати загальні правила вшанування пам’яті загиблих: зупинитися, схилити голову, пом’янути невинно вбитих.

Звертаємося до батьків з проханням провести роз’яснювальні бесіди з дітьми та молоддю.

Неприпустимою є поведінка громадян під час звучання Державного Гімну та скорботної мелодії, – коли вони продовжують рухатися у справах, ігноруючи загальноприйняті правила.

Взиваємо до свідомості кожного! Наголошуємо на важливості дотримання правил поведінки під час виконання Державного Гімну України, зустрічі конвоїв з тілами загиблих Героїв, проведенні панахид, молебнів.

Не будьмо байдужі! Україна починається з кожного громадянина!

Слава Україні! Вічна пам’ять загиблим!

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожАВТО ДЛЯ ЗСУ!

23.03.2023

Сьогодні з Дунаєвецької громади в повній готовності на передову відправилось чергове авто для військового Олексія Кочубея з с. Іванківці...

Детальніше...


ВЕСНЯНІ ПРИБИРАННЯ ТРИВАЮТЬ!

24.03.2023

Протягом тижня, та й сьогодні активні жителі міста, працівники міської ради, комунальних підприємств, установ та закладів міської ради, небайдужі жителі старостинських округів провели грандіозний обсяг робіт із благоустрою в громаді...

Детальніше...