http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/04/26/2023-04-26_3513/images/images-23438.jpg

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНА ЗУСТРІЧ З ПЕДАГОГАМИ ДУНАЄВЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №1

26.04.2023

В сучасній Україні послугами вчителів-репетиторів користуються більшість батьків, які прагнуть покращити знання дітей, здобуті в школі для підвищення рівня володіння предметом, або для підготовки їх до вступу у виші.

Репетиторські послуги це:

  • підготовка дітей до школи;
  • підготовка до вступу до навчальних закладів;
  • підготовка до ЗНО;
  • навчання будь-якого предмета;
  • виконання контрольних, курсових та дипломних робіт тощо.

Батьки часто за додатковими освітніми послугами звертаються до своїх класних вчителів. Ті навчають дітей на уроках, а потім за додаткову плату і в позаурочний час допомагають краще засвоїти програму, отримати поглибленні знання чи підготуватись до іспитів.

Враховуючи вищевикладене, з ініціативи управління соціального захисту та праці Дунаєвецької міської ради проведено робочу зустріч з педагогами Дунаєвецького ліцею N1 з питань інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо реєстрації СПД надавачів репетиторських послуг.

Крім того, особи, які займаються репетиторством, у 2023 році мають сплатити податки зі своїх доходів одержаних 2022 році і подати до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи не пізніше 1 травня 2023 року.

Автор:Управління соціального захисту та праці


Читайте такожВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

28.09.2023

Віру, надію, любов плекають у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим Захисникам. Кожен із нас частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним Воїнам...

Детальніше...


До вашої уваги!

28.09.2023

Пропонується складське приміщення  у м. Дунаївці Кам’янець-Подільського  району Хмельницької області.

Детальніше...