http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/09/2023-06-09_7140/images/images-85298.png

Громадські обговорення, щодо розроблення завдання комплексного плану просторового розвитку території Дунаєвецької міської територіальної громади

09.06.2023

Дунаєвецька міська рада виносить на розгляд громадського обговорення формування завдання на розроблення комплексного плану території Дунаєвецької територіальної громади.

Верховною радою України прийнято закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо планування використання земель №2280. Даним Законом вносяться зміни до:

  • Земельного кодексу України;
  • Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;
  • Закону України «Про землеустрій»;
  • Водного кодексу України;
  • Закону України «Про Державний земельний кадастр»;
  • Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності»;
  • Закону України «Про місцеве самоврядування»;
  • Закону України «Про архітектурну діяльність»;
  • Закону України «Про охорону культурної спадщини».

З’являється новий вид містобудівної та одночасно земельної документації – комплексний план просторового розвитку території територіальної громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Пропозиції приймаються з 9 червня 2023 року по 29 червня 2023 року включно на ім’я міського голови (Заяць В.В.) в електронному вигляді на електронну адресу: uprarxjkg@ukr.net або у паперовому вигляді за адресою м. Дунаївці, вул. Шевченка,50 другий поверх кабінет №11 Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту Дунаєвецької міської ради.

Відповідальна особа – спеціаліст управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту Дунаєвецької міської ради. Мудра Ірина.

ЗАЯВА 

 

Автор:Управління містобудування, архітектури, житлово-ко


Читайте такожІнформація про зустріч Захисника!

11.07.2024

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!
Завтра, 12 липня, ми очікуємо прибуття тіла нашого загиблого Героя – ШИМКА Віталія Миколайовича...

Детальніше...


У ДІТЛАХІВ – ЦИФРОВЕ ДИТИНСТВО, У БАТЬКІВ – СЕРЙОЗНІ ПРОБЛЕМИ!

12.07.2024

Щоб там хто не казав, а  смартфони сьогодні  стають проблемою для всіх педагогів та батьків. Через них увага дітей розсіюється, а школярі все частіше сподіваються не на свої сили, а на можливості технологій. Вже зараз лікарі б`ють на сполох про виражену цифрову залежність, яка шкодить незрілій дитячій нервовій системі, де процеси збудження...

Детальніше...