http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/11/17/2023-11-17_8110/images/images-10129.png

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ-ЗЕМЛЯКУ! РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ВОЇНА

17.11.2023

Час неможливо зупинити. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення – земляків, які віддали життя у війні за Україну. 

17 листопада  2023 року минає рік, із дня коли від бойових травм зупинилося серце нашого земляка ЧИЖУКА Євгена Сергійовича.
Не кожен зможе, дивлячись смерті в очі, – стояти пліч-о-пліч із побратимами, не боячись за своє життя – рятувати інших та мужньо боротися за свободу своєї країни. А Євген Сергійович зумів! Він не боявся ні смерті, нічого, лиш вірив у священну Перемогу.

Та нажаль, йому назавжди залишилось 44… Це дуже велика втрата для матері, нашої громади та України. 

У річницю загибелі нашого оборонця, жителі села, рідні, прийшли вшанувати  пам'ять Героя вдячним словом і молитвою. Пам’ятаймо про його жертовність... Схилімо голови в пошані перед тими, хто віддав своє життя за нас… Не зможемо повернути до життя полеглих оборонців, але можемо зберегти пам’ять про них!

Безмежна шана його подвигу!
Світла та вічна пам’ять Герою!Читайте такожВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

07.12.2023

Щороку, в Україні, 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування. Ця подія зібрала в одну велику родину людей, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування. Нинішнє свято традиційне, бо саме місцеве самоврядування має велике значення для зміцнення української державності і лише у спільній взаємодії і співпраці – сила нашої громади...

Детальніше...


ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

08.12.2023

Завтра, 9 грудня, ми очікуємо прибуття тіла загиблого Героя – КАРПОВА Івана.

Наш Герой родом з Маківської громади - церемонія прощання відбудеться в с. Шатава о 10:00.

Далі, траурний кортеж прослідує через м. Дунаївці о 12:00, від АЗС «Укрнафта» зі сторони м. Хмельницького по вул. Шевченка до с. Січинці, там і відбудеться церемонія прощання та поховання.

Закликаємо всіх вийти до дороги та гідно зустріти Захисника, який віддав своє життя за волю і незалежність України.

Вічна пам’ять, честь та шана Герою!

Детальніше...