http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/07/2018-03-07_9635/images/images-49870.png

Оголошення

дата створення: 2018-03-07

Шановні дунаєвчани, мешканці та гості нашої громади!

Дунаєвецький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запрошує усіх прихильників спорту на перегляд гри 1/8 фіналу чемпіонату України з футзалу серед команд Другої ліги, між командами МФК «Дунаївці-CRISPUS» та «Шевченків край» м.Черкаси яка відбудеться у вівторок 06 березня 2018р. у міському спорткомплексі «Колос».

Підтримаємо свою улюблену команду!!!

Початок зустрічі: 18.00 год.Читайте такожДолучись до свята – одягни вишиванку!

дата створення: 2018-05-14

Щороку в третій четвер травня, а цього року ця дата припадає на 17 травня, Україна зі всією міжнародною спільнотою відзначає Всесвітній день вишиванки – етнічне свято, що демонструє прояв поваги і любові до свого народу.

У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до школи чи садочка. Просто одягни вишиванку, де б ти не був, і що б не робив. 

Приєднайся до загальнонаціонального флешмобу!

Детальніше...


Громаду відвідала делегація із Красилівщини

дата створення: 2018-05-08

Процеси децентралізації, її ключові моменти, позитивні результати та можливі ризики, є і залишаються наразі актуальними та найбільш обговорюваними. Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада продовжує ділитися досвідом децентралізації. 8 травня, за сприяння Хмельницького відокремленого підрозділу Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування", у рамках програми «Управління ресурсами громади», до нас завітала делегація Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, на чолі із юрисконсультом Хмельницького ВП ЦРМС Тетяною Шалигіною та заступником Красилівського міського голови Мариною Слободянюк.

Детальніше...