ОсвітаПрактикум шкільних бібліотекарів

дата створення: 2018-03-29

29 березня 2018 року на базі Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» відбувся практикум шкільних бібліотекарів з теми «Використання таблиць Exel для впорядкування та обліку бібліотечних фондів».

Учасники практикуму згадали нормативні вимоги до впорядкування та обліку навчальних підручників, довідкової та художньої літератури, про які розповіла методист МК управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Жучковська В.І. Також бібліотекарі мали можливість практично оволодіти навичками використання таблиць Exel при складані інвентаризації бібліофондів, визначенні потреби чи залишку підручників, замовлені підручників для учнів освітніх закладів на наступний навчальний рік тощо.

Детальніше...


Поїздка до Верховної Ради України

дата створення: 2018-03-27

Древній та вічно молодий Київ! Хто не доторкнувся до серця нашої країни – той не зміг до кінця відчути себе справжнім патріотом. У лідерів учнівського самоврядування шкіл нашої Дунаєвецької територіальної громади давно була мрія відвідати найвищий законодавчий орган нашої держави – Верховну Раду України. І ось, завдячуючи народному депутату України Герезі О.В, його помічнику Григор’євій О.О., депутату обласної ради Уляні Ткаченко, працівникам громадської приймальні народного депутата, зокрема, Івшиній Н.М. та за сприяння міського голови Заяць В.В., ця мрія стала реальністю. 26 березня понад 40 вихованців - лідерів учнівського самоврядування та переможців обласних, всеукраїнських змагань та конкурсів разом з педагогами Будинку творчості школяра відвідали столицю нашої держави. Незабутні враження отримали наші школярі від цікавої та змістовної екскурсії у Верховній Раді. Побувавши на балконі сесійної зали, кожен намагався уявити себе майбутнім народним депутатом, став свідком історії українського державотворення. Із хвилюванням від побаченого на Майдані, вшанували пам'ять захисників української незалежності, відвідали відомі історичні пам’ятки древнього Києва, Національний музей історії та культури нашої країни. А ще із задоволенням покаталися на фунікулері, помилувалися неповторними краєвидами київських схилів могутнього Дніпра . Колектив вихованців, педагогів та батьків Будинку творчості школяра щиро дякує за такий подарунок усім, хто допоміг у здійсненні дитячих мрій!

Детальніше...