![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-39053.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-39053.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-1586.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-1586.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-17724.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-17724.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-61969.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-61969.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-38192.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-38192.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-51654.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-51654.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-69971.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-69971.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-63099.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-63099.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-93924.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-93924.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-12234.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-12234.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-70381.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-70381.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-41868.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-41868.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-25202.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-25202.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-95766.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-95766.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-6458.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-6458.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-82775.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-82775.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-90574.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-90574.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-23925.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-23925.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-42010.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-42010.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-71676.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-71676.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-25756.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-25756.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-64963.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-64963.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-25371.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-25371.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-91108.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-91108.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-89344.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-89344.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-48883.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-48883.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-27738.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-27738.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-20573.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-20573.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-33726.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-33726.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-95151.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-95151.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-56376.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-56376.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-6187.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-6187.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-55734.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-55734.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-53230.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-53230.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-93454.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-93454.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-23589.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-23589.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-90182.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-90182.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-10531.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-10531.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-35081.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-35081.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-28965.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-28965.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-66038.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-66038.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-28141.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-28141.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-55638.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-55638.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-96670.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-96670.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-65668.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-65668.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-38399.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-38399.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-16891.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-16891.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-34359.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-34359.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-94243.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-94243.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-36283.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-36283.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-62962.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-62962.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-9399.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-9399.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-89021.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-89021.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-60769.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-60769.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-3919.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-3919.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-37539.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-37539.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-69709.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-69709.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-39485.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-39485.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-10515.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-10515.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-41388.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-41388.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-69784.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-69784.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-68390.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-68390.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-93766.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-93766.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-57462.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-57462.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-94831.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-94831.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-8130.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-8130.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-9364.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-9364.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-94743.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-94743.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-257.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-257.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-50541.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-50541.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-31775.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-31775.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-80631.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-80631.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-80969.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-80969.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-61406.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-61406.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-26806.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-26806.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-94625.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-94625.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-1368.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-1368.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-61479.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-61479.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-81070.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-81070.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-21487.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-21487.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-5023.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-5023.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-14755.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-14755.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-55427.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-55427.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-71280.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-71280.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-87656.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-87656.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-42140.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-42140.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-17891.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-17891.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-66598.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-66598.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-7897.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-7897.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-34572.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-34572.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-21087.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-21087.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-91497.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-91497.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-3441.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-3441.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-42755.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-42755.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-11426.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/17/2024-05-17_8007/images/images-11426.jpg)
«ДЖУРА» - ПАТРІОТИЗМ, ШЛЯХЕТНІСТЬ ТА ПОВАГА!
Під таким гаслом 17 травня у Дем’янковецькому лісовому масиві відбулося офіційне відкриття І (територіального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 20 роїв-представників закладів освіти нашої громади доєднатися до патріотичного заходу.
Кожне свято завжди збирає друзів та гостей. Щирі слова привітань та побажань лунали від начальника управління освіти, молоді та спорту Інни Ісакової.
З бажанням перемоги всі команди демонстрували знання і вміння у конкурсах: «Впоряд», «Відун», «Стрільба», «Розбір, збір АК», «Рятівник», «Жердини. Купини», «Ватра», «Перетягування линви».
Козацький дух та підлітковий азарт тривав протягом усього дня. Захоплююче видовище, злагодженість дій у роях, продемонстрували учасники на конкурсі «Впоряд». Конкурсна програма змагань завершилась творчим мистецьким конкурсом «Ватра», на якому всі із захопленням сприймали представлені номери різноманітного жанрового характеру.
Усі команди-рої під керівництвом своїх наставників відповідально поставились до підготовки, активно та результативно виступили на представлених етапах змагань.
Назар ПИНДИК надав особливого відчуття свята та згуртованості при спільному виконанні з усіма присутніми трендової композиції «Додому» гурту Калуш. Окрасою дійства став показовий виступ кінно спортивного клубу Олександра ГУРОВА.
Ця захоплююча Гра показала, що діти нашої громади є справжніми патріотами рідного краю, ідентичний код нації підтверджували яскраві вишиванки, символічні прапори з емблемами роїв, українська милозвучна пісня.
По завершенні змагань усі учасники, гості заходу смакували запашною юшкою від Іванковецького ліцею та танцювали під ритми Позашкілля.
Дякуємо усім, хто був поряд з нами, хто організовував, проводив, вболівав.
Дякуємо відповідальним педагогам, які готували, тренували та супроводжували своїх вихованців. Дякуємо керівникам закладів освіти за співпрацю та підтримку.
Дякуємо нашим Збройним Силам України!
Слава ЗСУ!
Слава Україні!