![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_5430/images/images-85570.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_5430/images/images-85570.jpg)
ЗАСІДАННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ
26.07.2024
26 липня 2024 року відбулось засідання міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах та тимчасово влаштована до сім'ї патронатного вихователя на території Дунаєвецької територіальної громади.
На засідання було винесено 1 питання: розроблення індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
Було проаналізовано інформацію про дитину, стан життєвих обставин, в яких вона опинилась, здатність матері здійснювати догляд та виховання дитини після повернення її з сім'ї патронатного вихователя.
Міждисциплінарною командою було прийнято відповідні рішення в інтересах дитини.