СпортКозацькі перемоги

дата створення: 2018-04-03

1 квітня 2018 року у місті Вінниця відбувся Відкритий чемпіонат Вінницької області з Бойового Гопака. В чемпіонаті взяли участь вихованці гуртка козацько-патріотичного виховання "Джура" КЗ ДМР «Будинок творчості школяра»
Вітаємо з перемогою, наших козаків, які в дуже складних поєдинках здобули свої перемоги: Швець Владислав, вікова група 2006рік, вагова категорія 40-45 кг. -ІІІ місце у змазі Забава (обмежений дотик) та ІІ місце у змазі Борня (контактні бої). Гловінський Ян, вікова група 2008рік, вагова категорія 35-40 кг.- ІІІ місце у змазі Забава. Михальський Олексій вікова група 2010рік, вагова категорія 25-30 кг.- ІІ місце Забава та ІІ місце Борня.

Керівник гуртка "Джура"              Олег Борисюк

Детальніше...


Розпочався турнір з волейболу пам’яті тренера Ігора Белаєва

дата створення: 2018-03-29

29 березня, у комунальній установі Дунаєвецької міської ради «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбулося урочисте відкриття традиційного щорічного міжнародного турніру з волейболу серед юнаків 2002 року народження та молоді пам’яті тренера Дунаєвецької ДЮСШ І.А. Белаєва. В цей день, спорткомплекс гудів наче вулик, адже з 29 по 31 березня тут змагатиметься 16 найкращих команд не лише з терен Хмельниччини, але й з різних куточків України та навіть одна команда із сусідньої Молдови. Так, помірятися силами у Дунаївці з’їхалися команди із таких міст як: Бричани (Молдова), Городок, Красилів, Нетішин, Ізяслав, Ярмолинці, Новоселиця (Чернівецька область), Старокостянтинів, ДЮСШ міста Хмельницький та команда «Новатор», спортивний інтернат із Києва, Могилів-Подільський та Жмеринка (Вінниччина), Дунаєвецька селищна ОТГ, ДЮСШ «Колос» із Чемерівців.

Детальніше...