http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/23/2019-05-23_2413/images/images-38297.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/23/2019-05-23_2413/images/images-65822.jpg

Підсумки чемпіонату Хмельницької області з волейболу

23.05.2019

Участь команди Дунаєвецької ДЮСШ у чемпіонаті Хмельницької області з волейболу, який проводиться щороку вже стала традиційною. Цього разу змагання проходили напротязі 2018-2019 р.

16 травня поточного року у м. Красилів відбулась фінальна частина обласного чемпіонату з волейболу серед юнаків 2005 р.н. і молодші.

Цьогоріч у змаганнях взяло участь 6 команд (Дунаївці, Голосків, Летичів, Старокостянтинів, Красилів, Ямпіль), які були поділені на 2 підгрупи.

В ході ігор кожна з команд показала цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками та отримати омріяні призові місця.

За підсумками ігор в фінал змагань вийшли 4 команди. Наша місцева команда обіграла усі 3 команди фіналістів з однаковим рахунком - 2:0.

За підсумками опрацювання протоколів ігор суддівською комісією було визначено переможців:

I місце - отримала команда Дунаєвецької ДЮСШ, виявивши справжній спортивний характер та жагу до перемоги;

II місце - посіла команда з м. Старокостянтинів.

Переможці та призери були нагороджені кубками та медалями.

Невдовзі наші волейбольна команда візьме участь у чемпіонаті України, що проходитиме з 8 по 13 травня у с. Стрілкове, Гінічеського району, Херсонської області.

Також відбулися фінальні змагання чемпіонату Хмельницької області з волейболу серед дівчат 2004 р.н. і молодші сезону 2018-2019р, які проходили в м. Хмельницький. Команда Дунаєвецької ДЮСШ посіла II місце.

Вітаючи наші команди хочеться побажати їм удачі, наснаги та підкорення нових спортивних вершин!

Висловлюємо щиру подяку Дунаєвецькій міській раді, тренерам Сандуляку Р.В., Комарову В.М., Крентовські В.А., Кучерявій А.В., а також учасникам заходу за активну життєву позицію, та всім хто підтримував команди в ході чемпіонату!

Олег Шурдило директор комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька дитячо-юнацька спортивна школа»

Автор:Олег Шурдило Директор комунальної установи Дунаєв


Читайте також

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ – ЖИТТЯ ГРОМАДИ ТА ГАЗЕТИ

17.01.2020

В публічно – шкільній бібліотеці с.Великий Жванчик відбулася зустріч мешканців села з головним редактором газети «Дунаєвецький вісник» Байталюк Валентиною Богданівною. Зустріч проходила у форматі: запитання – відповіді...

Детальніше...