http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/10/07/2019-10-07_2937/images/images-73570.jpg

ФК "Епіцентр" перемагає ФЦ "Ковель - Волинь"

дата створення: 2019-10-07

05 жовтня, в рамках десятого туру Чемпіонату України серед аматорів ФК "Епіцентр" гостював у м.Ковель (Волинська обл.) де зустрічався із місцевою футбольною командою "Ковель - Волинь".
Розпочали гру футболісти нашої команди досить впевнено, вже в дебюті поєдинку ФК "Епіцентр" вийшла вперед завдяки влучному удару Руслана Івашка. Господарів поля такий розвиток подій не влаштовував, тому вони намагались зрівняти рахунок до закінчення першого тайму, але захист ФК "Епіцентр" звів усі намагння атаки ФЦ "Ковель - Волинь" на нівець.
Другий тайм Волиняни розпочали з тиску на ворота нашої команди, тим самим змусили нашу команду дещо віддати перевагу господарям поля. На 70 хвилині зустрічі одна із атака ФЦ "Ковель - Волинь" призвела до голу у ворота ФК "Епіцентр", рахунок на табло став 1-1.
Але не дивлячись на пропущенний м'яч наша команда змогла мобілізуватись та почала діяти більш агресивніше в атаці і вже на 83 хвилині зустрічі після точної передачі від Руслана Івашка шокував місцевих футболістів Ростислав Морозов який влучним ударом вивів Дунаєвчан вперед,
хоча господарі поля намагались бодай зрівняти рахунок у матчі але наші футболісти змогли впевнено втримати переможний резульат.
Отже, ФК "Епіцентр" завдяки високій майстерності та проявленому характері на футбольному здобуває досить потрібну гостьову перемогу перемогу над ФЦ "Ковель - Волинь" з рахунком 2-1.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожДень української писемності та мови у Рахнівському НВК

дата створення: 2018-11-12

7 листопада Україна традиційно відзначає День української писемності та мови. Цей день у Рахнівському НВК пройшов надзвичайно насичено та плідно.

Гостею навчально-виховного комплексу цього року була Олена Гешко - письменниця з Молдови, яка працює учителем української мови та літератури в Тираспольській гуманітарно-метематичній гімназії. Українська мова в Придністров'ї є офіційною разом з російською і молдавською, тому вивчається з початкових класів. Надзвичайно цікаво було нашій гості познайомитися з найменшими школярами. Класовод 1 класу Лариса Василівна Зоріна розповіла про особливості Нової Української Школи і запросила провести якийсь час, граючись і навчаючись, тим більше що ранкова зустріч була присвячена Нестору Літописцю...

Детальніше...


Привітання з Днем народження

дата створення: 2019-01-27

Сьогодні свій День народження зустрічає староста сіл Січинці, Панасівка Севастьянова Антоніна Володимирівна !

Шановна Антоніно Володимирівно !

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро у Ваше життя!

З повагою міський голова                      Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...