http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/10/07/2019-10-07_2937/images/images-73570.jpg

ФК "Епіцентр" перемагає ФЦ "Ковель - Волинь"

07.10.2019

05 жовтня, в рамках десятого туру Чемпіонату України серед аматорів ФК "Епіцентр" гостював у м.Ковель (Волинська обл.) де зустрічався із місцевою футбольною командою "Ковель - Волинь".
Розпочали гру футболісти нашої команди досить впевнено, вже в дебюті поєдинку ФК "Епіцентр" вийшла вперед завдяки влучному удару Руслана Івашка. Господарів поля такий розвиток подій не влаштовував, тому вони намагались зрівняти рахунок до закінчення першого тайму, але захист ФК "Епіцентр" звів усі намагння атаки ФЦ "Ковель - Волинь" на нівець.
Другий тайм Волиняни розпочали з тиску на ворота нашої команди, тим самим змусили нашу команду дещо віддати перевагу господарям поля. На 70 хвилині зустрічі одна із атака ФЦ "Ковель - Волинь" призвела до голу у ворота ФК "Епіцентр", рахунок на табло став 1-1.
Але не дивлячись на пропущенний м'яч наша команда змогла мобілізуватись та почала діяти більш агресивніше в атаці і вже на 83 хвилині зустрічі після точної передачі від Руслана Івашка шокував місцевих футболістів Ростислав Морозов який влучним ударом вивів Дунаєвчан вперед,
хоча господарі поля намагались бодай зрівняти рахунок у матчі але наші футболісти змогли впевнено втримати переможний резульат.
Отже, ФК "Епіцентр" завдяки високій майстерності та проявленому характері на футбольному здобуває досить потрібну гостьову перемогу перемогу над ФЦ "Ковель - Волинь" з рахунком 2-1.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожВ бібліотеках громади пройшли заходи до Міжнародного дня рідної мови

21.02.2020

Традиційно 21 лютого, з нагоди Міжнародного дня рідної мови, у бібліотеках громади була проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої...

Детальніше...


Розпочато ямковий ремонт доріг

21.02.2020

Якісні автомобільні дороги – це запорука ефективного розвитку економіки, активної господарської діяльності кожної громади, збереження довговічності експлуатації автотранспорту та забезпечення безпеки руху на шляхах...

Детальніше...