http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/04/2019-03-04_5984/images/images-25595.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/04/2019-03-04_5984/images/images-1819.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/04/2019-03-04_5984/images/images-8868.jpg

Спорт - єднає друзів!

04.03.2019

Трагічно, в розквіті сил, енергії і помислів, при поверненні із змагань на початку січня 2015року, обірвалось життя талановитого тренера ФК «Дунаївці» Сергія Ігнатьєва.

Вшановуючи світлу пам’ять Сергія, міський центр ФЗН «Спорт для всіх», районна та обласна федерації футболу, при підтримці управління молоді та спорту ХОДА, з метою подальшого розвитку та популяризації футболу (футзалу) 01-03 березня ц.р. ось уже вп’яте провели традиційний Відкритий обласний турнір з футзалу, який зібрав чисельних друзів та колег Сергія, спортсменів Дунаєвеччини та областей України.

У турнірі приймали участь команди: ФК «ДНІСТЕР» (м.Новодністровськ),

ФК «КОЛОС» (с.Недобоївці), ФК «ВІЗИТ» (м.Хмільник), ФК «ПАТРІОТ» (м.Бар),

ФК «АЙРІС» (с.Рахнівка), ФК «СПОРТЛІДЕР» (смт. Дунаївці), ДЮСШ м.Дунаївці,

ВПУ - 36 ( с.Балин) та МФК «ДУНАЇВЦІ» (м.Дунаївці).

На урочистому відкритті турніру з привітаннями до учасників звернулися: директор МЦ ФЗН «Спорт для всіх», голова районної федерації футболу М.Кулик, депутат міської ради С. Кобилянський, директор міської ДЮСШ О. Шурдило.

Окрім того, Подяками народного депутата України М. Головко були відзначені ветерани футболу Дунаєвеччини В. Ігнатьєв та В. Ганін.

Ігри Відкритого обласного турніру, як на груповому етапі так і в фінальній його частині, згідно прогнозів та очікувань, проходили у гострій, принциповій боротьбі. Команди демонстрували технічну, цікаву гру та волю до перемоги..

Перемогу у Відкритому обласному турнірі з футзалу пам'яті Сергія Ігнатьєва 2019р. здобули господарі турніру МФК «Дунаївці».

ІІ місце - ФК «ВІЗИТ» м.Хмільник

ІІІ місце - ДЮСШ м.Дунаївці.

ІV місце - ФК «ДНІСТЕР» м.Новодністровськ

Команди – переможець турніру та призери, були нагороджені відповідно Кубком, грамотами, медалями, призами (футзальні м’ячі, надані Хмельницькою обласною федерацією футболу) та матеріальними стимулами.

Кращими гравцями турніру були визнані: Юрій Горський (ДЮСШ), Віталій Рябоконь (ФК «ВІЗИТ»), Андрій Архилюк (ФК «ДНІСТЕР») та Андрій Беженар

(МФК «ДУНАЇВЦІ»)

Організаційний комітет. щиро дякує голові ХОФФ І. Хібліну. за допомогу та сприяння в ході підготовки та проведення турніру,

сердечно дякує арбітрам, членам суддівській колегії..та технічному персоналу.

Автор:І.Войткевич – провідний фахівець МЦ ФЗН «Спорт для


Читайте також

Є В СВІТІ БІЛЬ, ЯКИЙ НІКОЛИ НЕ ВІДПУСТИТЬ...

12.07.2024

Сьогодні наша громада прощалася з Віталієм Миколайовичем ШИМКОМ, 48-річним молодшим сержантом, який загинув 5 липня 2024 року в районі населеного пункту села Григорівка Бахмутського району Донецької області, виконуючи бойове завдання із захисту України...

Детальніше...