http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/10/2019-06-10_8322/images/images-55553.jpg

П'ята перемога поспіль!

дата створення: 2019-06-10

Завершальним акордом І кола чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд Прем’єр-ліги, для нашої команди, стала переможна, з рахунком 1:0 календарна гра V туру між ФК «Епіцентр» м. Дунаївці та ФК «Случ» м. Старокостянтинів, що відбулася на міському стадіоні «Колос» у суботу 08 червня 2019 р.

Зі здобутком в 15 очок, при всіх виграних матчах, репрезентанти Дунаєвецької міської ОТГ продовжують впевнено займати вищу сходинку турнірної таблиці. Попереду ІІ коло чемпіонату. Суперники чекають на реванш, і вряд чи вони будуть більш поступливі в подальшому.

А ми? А ми чекаємо нових перемог! Тому, що гра наших футболістів, переконлива, змістовна та технічна, невблаганно веде ФК «Епіцентр» до тріумфу!

Успіху Нам усім, дунаєвчани!!!

Автор:І. Войткевич - провідний фахівець МЦ ФЗН «Спорт д


Читайте такожСільський спорт Дунаєвецької ОТГ живе і працює

дата створення: 2019-04-06

Вже довгий час у багатьох селах Дунаєвеччини  жителі мають змогу відвідувати тренажерні зали, адже заняття фізичною культурою сприяють попередженню розвитку важких захворювань пов'язаних з серцево-судинною системою та опорно-руховим апаратом. Одним словом, заняття в тренажерному залі роблять людину здоровою та подовжують активне довголіття. У залах можна зустріти не тільки дорослих, а ще й і їх дітей, яким вже з малку прививають любов до спорту.

Детальніше...


УВАГА!!! Припинення водопостачання!!!

дата створення: 2018-08-15

Комунальне підприємство «Міськводоканал» ПОПЕРЕДЖАЄ!!!

У зв’язку з проведенням ремонту водопровідної мережі по вул. Боковій у м.Дунаївці, 16.08.2018 року буде припинено водопостачання по вулицях: 1 Травня, Боковій, Ст. Разіна, Парковій, Мелетія Смотрицького, Набережній, Дундича та у с. Заставля.

Детальніше...