http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/10/2019-06-10_8322/images/images-55553.jpg

П'ята перемога поспіль!

дата створення: 2019-06-10

Завершальним акордом І кола чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд Прем’єр-ліги, для нашої команди, стала переможна, з рахунком 1:0 календарна гра V туру між ФК «Епіцентр» м. Дунаївці та ФК «Случ» м. Старокостянтинів, що відбулася на міському стадіоні «Колос» у суботу 08 червня 2019 р.

Зі здобутком в 15 очок, при всіх виграних матчах, репрезентанти Дунаєвецької міської ОТГ продовжують впевнено займати вищу сходинку турнірної таблиці. Попереду ІІ коло чемпіонату. Суперники чекають на реванш, і вряд чи вони будуть більш поступливі в подальшому.

А ми? А ми чекаємо нових перемог! Тому, що гра наших футболістів, переконлива, змістовна та технічна, невблаганно веде ФК «Епіцентр» до тріумфу!

Успіху Нам усім, дунаєвчани!!!

Автор:І. Войткевич - провідний фахівець МЦ ФЗН «Спорт д


Читайте такожЧас і досі не загоїв рану - цей одвічний біль Афганістану

дата створення: 2019-02-13

Сьогодні в читальній залі міської бібліотеки відбулася зустріч учнів 11 класу ЗОШ №2 з воїнами - афганцями, присвячена 30 -ій річниці з дня виведення військ з Афганістану. Уже стало традицією зустрічати афганців у нашій бібліотеці,згадувати минуле,бажати здоров’я та давати настанови молодому поколінню. На захід були запрошені воїни – інтернаціоналісти: Чичановський Володимир Васильович, Муляр Микола Олександрович та Трачук Олег Вікторович. Хлопці своїми розповідями про страшні реалії війни перенесли присутніх в атмосферу вірності військовому обов’язку та доблесті воїнів, що дали присягу Батьківщині.

Детальніше...


Оголошення Сиворізького старостату

дата створення: 2018-08-23

Сиворізька школа оголошує про те, що 25 серпня 2018 року на 13.00 годину збирає у своїх класах усіх бажаючих випусників різного покоління для теплих зустрічей, веселих спогадів та гарного святкування.

Детальніше...