Місто





Обласна служба зайнятості запрошує до «Країни професійного вибору»

дата створення: 2019-09-18

10 жовтня відбудеться обласний профорієнтаційний захід Хмельницької обласної служби зайнятості «Країна професійного вибору» для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти. 

Детальніше...


Відбулося засідання виконавчого комітету

дата створення: 2019-09-18

Сьогодні, 18 вересня о 08:00 годині, в актовому залі комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» відбулося засідання виконавчого комітету. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності міста.

Детальніше...


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

дата створення: 2019-09-18

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

Детальніше...


У проекті бюджету на 2020 рік закладено достатньо коштів для всіх отримувачів субсидій

дата створення: 2019-09-18

У проекті бюджету на 2020 рік закладено 47 628,6 млн. грн. на виплату пільг та субсидій. Цієї суми вистачить для задоволення потреб усіх категорій населення, які потребуватимуть державної допомоги з оплатою комунальних послуг.

Детальніше...


Засідання спільних комісій

дата створення: 2019-09-17

Щойно завершилися засідання спільних комісій міської ради. На розгляд депутатам було запропоновано 74 питань, серед яких визнання повноважень нового депутата взамін вибувшого, обговорення програми спів-фінансування робіт по капітальному ремонту або реконструкції багатоквартирних будинків, внесення змін до бюджету міської ради, призначення іменних стипендій обдарованим дітям та молоді, оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Голозубинецької ЗОШ I-III ст., нові редакції Статуту та Положення комунальних підприємств та установ а також земельні питання, тощо.

Детальніше...


Засідання профільної комісії

дата створення: 2019-09-17

Сьогодні, 17 вересня 2019 року о 12:30 годині, в конференц-залі Дунаєвецької міської ради відбулося засідання профільної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення.

Детальніше...


День відкритих дверей у КЗ ДМР "Станція юних натуралістів"

дата створення: 2019-09-17

Вчора, 16 вересня, на своєму подвір'ї, комунальний заклад Дунаєвецької міської ради «Станція юних натуралістів» зустрічала всіх любителів природи.

Детальніше...


Туристи відкрили свої двері

дата створення: 2019-09-17

16 вересня в комунальному закладі Дунаєвецької міської ради "Станція юних туристів" відбувся День відкритих дверей.

Детальніше...


Обговорення проекту статуту

дата створення: 2019-09-17

Вчора, 16 вересня, відбулося чергове засідання робочої групи по напрацюванню проекту статуту нашої громади та положень про інструменти громадської участі перед винесенням їх на громадське обговорення, у рамках реалізації проекту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні». Особливістю цієї зустрічі виявився склад учасників до якого ввійшли крім безпосередньо членів робочої групи, активні мешканці громади – члени дорадчих органів: молодіжної ради, ради підприємців, громадських об’єднань, редакції часопису.

Детальніше...


Привітання з Днем рятувальника!

дата створення: 2019-09-17

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятувальника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.
 

З повагою міський голова                            Веліна Заяць

Детальніше...


Музейний урок "Історичні джерела"

дата створення: 2019-09-16

10 вересня, учні Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, разом з вчителем історії Надією Мединською побували на музейному уроці "Історичні джерела".

Детальніше...










ФК «Епіцентр» зустрінеться із ФК «Агрон»

дата створення: 2019-09-13

14 вересня, в рамках сьомого туру Чемпіонату України серед аматорів ФК «Епіцентр» прийматиме ФК «Агрон» (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область). У одному із центральних протистоянь сьомого туру зустрінуться команди дебютанти аматорської першості. ФК «Агрон» має у своєму активі 9 очок у 5 зіграних поєдинках та ділить третю сходинку турнірної таблиці із ФК «Нива» (Теребовля). У нашої команди старт видався дещо гірше, після трьох зіграних поєдинків ФК «Епіцентр» знаходиться на 9-ій позиції турнірної таблиці. Без сумніву нас очікує протистояння двох амбітних колективів які сповідують атакувальний стиль гри та будуть намагатись здобути перемогу

Детальніше...




Увага!

дата створення: 2019-09-11

Шановні дунаєвчани!

КП ДМР «Міськводоканал» повідомляє, що 12 вересня з 09:00 до 19:00 години, буде припинено водопостачання у зв'язку з необхідністю проведення ряду профілактичних та ремонтних робіт.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Детальніше...


Національний банк виводить з обігу монети 1, 2 та 5 копійок

дата створення: 2019-09-11

Уже через три тижні – з 01 жовтня 2019 року – монети 1, 2 та 5 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні. Відтоді їх не прийматимуть під час розрахунків готівкою за товари та послуги, а Національний банк почне вилучати ці монети з готівкового обігу.

Детальніше...