МістоВесняні канікули - 25.03. – 31.03.2019р. пам’ятка для учнів та батьків на весняні канікули.

дата створення: 2019-03-25

УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ!

-Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйся міським транспортом.

-Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.

-Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів повідом дорослих.

-Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів. Виходячи з дому, перевіряй, щоб усі електропобутові прилади були відключені.

-Виконуй правила протипожежної безпеки. Не грай з вогнем. Не розпалюй багаття.

-Будь обережним біля водоймищ, не влаштовуй поблизу них ігри.

-Не чіпай бездомних кішок та собак. Спілкування з ними може призвести до нещасних випадків.

Детальніше...


Письменники нашого рідного краю

дата створення: 2019-03-25

23 березня в Кривчицькій публічній бібліотеці відбулася літературна година «Письменники нашого рідного краю». Присутня на заході Маргарита Шевернога поділилася з присутніми останніми новинами, які відбулися в світі краєзнавчої літератури, декламувала свою нову поезію та подарувала книги для бібліотеки.

Детальніше...


СПІВОЧІ ДУНАЇВЧАНИ

дата створення: 2019-03-25

23 березня 2019 року на базі Хмельницького музичного коледжу проходив обласний конкурс малих форм хорового мистецтва "Дивокрай", хор старших класів зайняв 1 місце. Паралельно проходив обласний конкурс юних співаків "Співоче Поділля" між учнями старших класів, Гринчук Анастасія зайняла 3 місце.

Детальніше...


1/4 фіналу Чемпіонату України по футзалу у місті Дунаївці

дата створення: 2019-03-22

22 березня 2019 року відбулась гра 1/4 фіналу Чемпіонату України по футзалу між МФК "SUYMBOL" м. Харків та МФК «Дунаївці» м. Дунаївці. Гра пройшла в дусі напруженої боротьби. Вдячні гостям з міста Харків за прекрасну гру.

Детальніше...
Відкриваємо нові перспективи та можливості розвитку Асоціації об’єднаних територіальних громад

дата створення: 2019-03-22

Упродовж двох днів 18 голів ОТГ, які є членами Ради та Правління Асоціації, за експертної підтримки Програма DOBRE працюватимуть одразу по кількох напрямках:

 

Детальніше...


Година Землі 2019

дата створення: 2019-03-22

У суботу, 30 березня 2019 року, о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об'єднаних дій для боротьби зі зміною клімату на планеті.

 

Детальніше...


Фокус на енергоефективність: у 5 разів зріс попит сімей на «теплі кредити» в Укргазбанку за другий тиждень роботи програми

дата створення: 2019-03-22

Із стартом «теплих кредитів» у ц. р. українські родини поспішили взяти участь у програмі та розпочати утеплення будинків.

Так, впродовж 2-го тижня роботи програми ще понад 1000 родин залучили 40 млн грн «теплих кредитів» в Укргазбанку. Це у 5 разів більше, ніж у попередній тиждень.

Детальніше...


Улюблені казкові герої на папері

дата створення: 2019-03-21

21 березня в ЗОШ №3 відбувся яскравий захід, присвячений улюбленим казковим героям .
Діти разом з бібліотекарем Васильєвою Л.В вирушили в незвичайну казкову мандрівку, під час якої відгадували улюблених казкових персонажів, грали в ігри та малювали на папері своїх казкових героїв.
Також юні читачі познайомились із цікавими книжками, із задоволенням їх переглядали та обмінювались враженнями й емоціями. 
Цей захід подарував дітям радість і гарний настрій.

Детальніше...


«Форум асоціацій міст України із сталого розвитку територіальних громад»

дата створення: 2019-03-21

21 березня 2019 року у місті Києві відбувся «Форум асоціацій міст України із сталого розвитку територіальних громад». Засідання складалось з кількох етапів.

 

Детальніше...


Інформаційно – довідковий стіл «Вибори Президента України 2019 року»

дата створення: 2019-03-21

У Вихрівській публічно – шкільній бібліотеці – філії бібліотекар Щадило В.В. організувала інформаційно – довідковий стіл «Вибори Президента України 2019 року». Представлені на довідковому столі друковані матеріали допоможуть підвищити обізнаність громадян щодо...

Детальніше...


Які шляхи ремонтуватимуть цьогоріч на Хмельниччині – уряд затвердив перелік об’єктів

дата створення: 2019-03-21

Уряд затвердив перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду державного бюджету.

Так, за бюджетною програмою “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення” (розпорядження КМУ від 06.02.2019 р. № 130-р) для Хмельницької області передбачені кошти, у розмірі  275 172 710 грн.

Детальніше...


Україна стає все міцнішою в своїй енергетичній незалежності – Президент на Хмельниччині

дата створення: 2019-03-21

Під час участі в Раді регіонального розвитку Хмельниччини Президент Петро Порошенко відзначив досягнення України на шляху своєї енергетичної незалежності.

«Про енергонезалежність не далі як позавчора говорили на нараді з питань розвитку атомної енергетики в Нетішині про енергетичний міст до Європейського Союзу. Міст – це мрія, яка починає реалізовуватися. Ми виходимо з єдиної радянської енергетичної системи. Україна стає дедалі все міцніше в своїй енергетичній незалежності. І  ми продовжуватимемо цю стратегію», - сказав Петро Порошенко.

Детальніше...


Реалізація виборчого права в Україні

дата створення: 2019-03-20

Основними законодавчими актами України, які регулюють питання виборчого права в Україні є Конституція України, Закон України «Про вибори Президента України» Постанова Верховної Ради України «Про призначення чергових виборів Президента України»

Детальніше...


Хмельницький обласний контактний центр

дата створення: 2019-03-20

Хмельницький обласний контактний центр, як суб’єкт Національної системи опрацювання звернень громадян до органів виконавчої влади, створений у 2012 році.

Детальніше...


Місцева Прокуратура Інформує

дата створення: 2019-03-20

Реалізація органами прокуратури конституційної функції представництва — дієва форма захисту порушених інтересів держави в суді.

Конституцією України наділено органи прокуратури функцією представництва інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом.

На сьогодні, цим законом є Закон України «Про прокуратуру», яким регламентовано, що прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб’єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу....

Детальніше...


Шановні дунаївчани, мешканці та гості нашої громади!

дата створення: 2019-03-20

За результатами ігор 1/8 фіналу, представник Дунаєвецької міської ОТГ команда МФК «Дунаївці- CRISPUS», вийшла до 1/4 фіналу чемпіонату України серед команд ІІ ліги. Що, без усякого сумніву, є великим успіхом і найвищим досягненням аматорів Дунаєвеччини на цей час.

Детальніше...


ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

дата створення: 2019-03-19

Виконавчий комітет Дунаєвецької міської ради (організатор конкурсу) оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів в

звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування, а також умови його проведення...

Детальніше...


Квітка, яку ми не зриваємо, — єдина, що ніколи не втратить своєї краси та аромату

дата створення: 2019-03-18

Вже прийшла весна! І, з-під снігу з’явилися перші квіти. Провісникам весни, не страшні ні раптовий сніг, ні морози вони вже добре пристовані до примх Матінки Природи…

Детальніше...


Зміни в оплаті комуналки чекають на хмельничан

дата створення: 2019-03-18

Вже з 1 травня хмельничани платитимуть більше за газ, опалення і гарячу воду.

Детальніше...