Місто

Новорічні дива продовжуються.

дата створення: 2019-01-18

На Різвяні і Новорічні свята члени Ради підприємців при Дунаєвецькій міській раді приняли рішення прийняти посильну участь у привітанні наших земляків учасників ООС на сході України /АТО/, а саме було придбано та передано мандарин 26 кг і 47 кг яблук для 26 воїнів. Також вчора завершили передачу святкових фруктових смаколиків дітям інвалідам, що не мають можливості рухатись. Лікарня підготовила списки у кількості 21 дитини, що живуть в ОТГ, а Територіальний центр соціального обслуговування організував доставку подарунків до дітей. В пакетах для кожної дитинки 2 кг. яблук, 1кг. бананів і 1 кг. мандарин. Дякуємо усім хто долучився до святкових вітань.

Детальніше...


ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

дата створення: 2019-01-17

Сьогодні, 17 січня, о 08.30 ранку в актовому залі комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» відбулося засідання виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Веліни Заяць. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, а саме:

-Про впорядкування обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов.

-Про затвердження черговості громадян, що перебувають на квартирному та кооперативному обліках у виконавчому

комітеті міської ради...

 

Детальніше...


Ви не люди, ви кіборги!

дата створення: 2019-01-17

. Страшні події які тривають більше чотирьох років ніколи не зникнуть із пам’яті сучасників та майбутнього покоління. Однією з легендарних військових операцій, легендарної для обох сторін, стала Битва за аеропорт- оборона Донецького аеропорту ім. Прокоф’єва (у трьох страшних літерах- ДАП, разом з прилеглими територіями- селищами Піски, Спартак та містом Авдеєвка), між ЗСУ, солдатами добровольчих батальйонів, і просто – добровольців- з однією сторони, та військовим угрупуванням ДНР, до якого зазвичай зараховують і кадрових російських військових .16 січня відбувся захід в КЗ ДМР «Історико краєзнавчий музей», приурочений до всеукраїнського Дня пам’яті «кіборгів», відбулась демонстрація фільму «Кіборги», екскурсія експозицією «Україна понад усе».Наріжним каменем події ,слугували такі слова: «Бетон не встояв, а люди вистояли»; «Ви не люди, ви кіборги»!

Детальніше...


ЗМІНИ В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я У 2019 РОЦІ

дата створення: 2019-01-17

Уряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець міг отримати якісну та доступну медичну допомогу. З минулого року держава почала фінансувати медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тобто оплачувати надання допомоги конкретному пацієнту.

Медреформа стартувала з первинної ланки меддопомоги, яку надають сімейні лікарі, терапевти, педіатри. Кожна людина отримала можливість вільно обрати свого лікаря, якому довіряє, незалежно від свого місця проживання чи прописки, та підписати з ним декларацію на обслуговування. Відповідно бюджетні гроші почали надходити до того медзакладу, де працює лікар, якого обрала людина...

Детальніше...


Вебінар «Бізнес-план для отримання гранту. Що потрібно донору?»

дата створення: 2019-01-16

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі, який відбудеться 22 січня 2019 року.

У ході вебінару ви дізнаєтесь:
-що таке бізнес-план, його цілі й цінність;
-якою є загальна структура бізнес-плану;
-як правильно подати ідею у форматі бізнес-плану;
-що саме хоче бачити донор у вашому бізнес-плані;
-які практичні моменти повинні бути відображені в бізнес-плані, щоб його підтримали.

Детальніше...


СТАРТУВАЛА ТРЕТЯ ХВИЛЯ НАБОРУ ДЕПУТАТІВ ОТГ НА СЕМІНАРИ 2019 Р

дата створення: 2019-01-16

Стартувала третя хвиля набору депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) на навчальні семінари з актуальних питань депутатської діяльності в рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади»

У рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», який реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Інститут Політичної Освіти організує низку семінарів для депутатів ОТГ.

За підсумками перших двох «хвиль» відбору можливість взяти участь у семінарах отримали 200 депутатів ОТГ з 23-х областей України.

Для участі у третій хвилі навчань, що розпочнеться весною 2019 року, необхідно надати:.....

Детальніше...


Голос громади .

дата створення: 2019-01-15

Сьогодні, 15.01.2019 року у населених пунктах с. Дем’янківці та с. Гірчична відбулись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проектах генеральних планів та планів зонування сіл Дем’янківці та Гірчична Дунаєвецького району Хмельницької області. На слуханнях були присутні старости сіл Кісілюк М.М. та Біла С.М., спеціаліст земельно-архітектурного відділу ДМР – Мудра І.О., начальник архітектурного відділу РДА – Блонський О.М., та головний архітектор проекту ПП «Кайлас –К» - Григорів І.Р. На слуханнях обговорювалися такі питання: санітарні та охоронні зони від кладовищ, скотомогильників, водойм та які обмеження у використанні території у зоні їх впливу; охоронні зони від виробничих територій; проектовані ділянки для індивідуальної житлової забудови; проектовані громадські центри; проектовані водопровідні обмеження; інші індивідуальні запитання громадян.

Детальніше...


Україну як нового повноправного члена IRENA та її шлях розвитку відновлюваної енергетики презентовано на 9-й сесії Асамблеї IRENA

дата створення: 2019-01-15

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у складі української делегації взяв участь у відкритті 9-ї сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) 11 січня.

Цьогоріч IRENA об’єднала більше 1200 делегатів із понад 160 країн для перегляду глобального розвитку «чистої» енергетики.

На відкритті сесії відзначено нових членів IRENA, серед яких - Україна, а також Канада, Чад, Коста-Ріка, Парагвай і Туркменістан.

Окреслюючи глобальні тренди у відновлюваній енергетиці, генеральний директор IRENA Аднан Амін відзначив, що швидке зменшення вартості технологій, інновації, сприятливі законодавчі стимули та економічне середовище є рушійною силою енергетичної децентралізації....

 

Детальніше...


Держенергоефективності та Міністерство енергетики ОАЕ розглянули нагальні питання співпраці та можливості запуску «зелених» проектів за участю арабських фондів і компаній.

дата створення: 2019-01-15

У рамках 9-ї сесії Асамблеї IRENA в Абу-Дабі Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів продуктивну зустріч із представниками Міністерства енергетики та промисловості Об’єднаних Арабських Еміратів, з якими обговорив:

актуальні питання реалізації Меморандуму про співпрацю з Держенергоефективності, підписаного у серпні 2018 року;

стратегії стимулювання розвитку «чистої» енергетики в Україні та ОАЕ;

перспективні інвестиційні проекти відновлюваної енергетики та переробки сміття в Україні.

Незважаючи на те, що ОАЕ відома одними із найбільших у світі ресурсами нафти і газу, ця країна враховує світові тенденції щодо сталого енергетичного розвитку та запобігання змінам клімату.

ОАЕ має амбітну ціль у відновлюваній енергетиці – збільшити частку «чистої» енергії щонайменше до 44 % та зменшити шкідливі викиди вуглецю на 70% до 2050 року....

 

Детальніше...