http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/11/18/2019-11-18_9437/images/images-32579.jpg

Спільне засідання постійних комісій міської ради

18.11.2019

Сьогодні, 18 листопада о 13:00 годині в залі засідань відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради. На якому було обговорено питання порядку денного шістдесят першої сесії Дунаєвецької міської ради VII скликання, яка відбудеться 21 листопада о 11:00 годині в залі засідань Дунаєвецької районної ради за адресою м. Дунаївці, вул.1 Травня, 1.Читайте такожБібліотека у пошуках нових ідей та рішень

26.01.2018

25 січня в Дунаєвецькій міській бібліотеці відбулася нарада для бібліотекарів громади. Під час якої обговорювалися пріоритетні напрямки діяльності бібліотек на 2018 рік: впровадження інформаційних технологій і сучасних форм роботи в бібліотечну практику, сприяння національно-патріотичному вихованню населення, популяризація краєзнавства, інформування жителів громади про події з історії і сьогодення краю з метою максимально повного і оперативного задоволення інформаційних, професійних, освітніх та культурно-творчих інтересів різних категорій користувачів.

Детальніше...


Індивідуальне консультування з дітьми та батьками

23.03.2018

В Україні щороку сиротіє та залишається батьківського піклування багато дітей. І хоча частина з них залишається в родинному колі, проте дехто все ж поповнює заклади інтернатного типу, які ніколи не зможуть замінити дитині сім’ю.

Дитячий будинок сімейного типу – це альтернатива і, на сьогодні, перспективна форма сімейного виховання. Вона дає змогу дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування компенсувати втрату рідних батьків, отримавши натомість сім’ю з її традиціями, правилами, законами, відчуття рідного дому та сімейного тепла.

Детальніше...