http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/10/08/2019-10-08_3731/images/images-56319.jpg

Увага! Незручності на дорозі!

дата створення: 2019-10-08

Увага!
З 9 жовтня, протягом тижня буде тимчасово припинений рух транспорту на ділянках від перехрестя вулиці Конституції по вулиці Шевченка до перехрестя Героїв АТО, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на них.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожУкраїна – Німеччина: спільні «зелені» проекти активізують двосторонні економічні процеси та посилять енергобезпеку

дата створення: 2018-12-03

У складі офіційної делегації України до Німеччини на чолі із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у III Українсько-німецькому бізнес-форумі.

Форум, присвячений досягненням та планам партнерства двох країн, відкрили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Поглиблення секторальної взаємодії – пріоритет. Серед важливих напрямів співпраці також залишаються енергоефективність, відновлювана енергетика та сфера генерації енергії із сміття...

Детальніше...


Ощадбанк відновлює видачу «теплих кредитів» для ОСББ

дата створення: 2019-08-15

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний уклали додатковий договір про співпрацю щодо співфінансування виділених Урядом 380 млн. грн. для утеплення ОСББ.

Детальніше...