КультураЗАБУТИ ЦЬОГО НЕМОЖЛИВО

дата створення: 2019-04-11

Щорічно, 11 квітня світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме в цей день у 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя. До цієї дати, бібліотекар публічно – шкільної філії №3 Васильєва Л.В в ЗОШ№4 провела бесіду «Забути цього неможливо». Учні отримали незабутні враження від заходу, дізналися про звірства які чинили нацисти в концентраційних таборах, дізналися про жахливі подробиці існування таборів смерті: Салалспілса, Майданека, Бухенвальда, Освенцима, обговорили документальні свідчення та історичні факти нацистського режиму. Також в бібліотеці було організовано тематичну книжкову виставку: «11 квітня — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів»

Детальніше...


ЗАПРОШУЄМО В КРАЇНУ ЧИТАЛІЮ

дата створення: 2019-04-11

11 квітня до міської публічно – шкільної бібліотеки завітали маленькі гості, учні першого класу ЗОШ№2 разом з вчителькою Бакаляр Т.М. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. Бібліотекар абонементу 1-9 класів Думанська Г.В підготувала багато різних цікавинок. Діти з задоволенням приймали участь у казковій вікторині, розгадували загадки, відповідали на запитання літературної вікторини. Також Галина Володимирівна познайомила «першачків» з правилами користування бібліотекою та книгою.

Детальніше...


Відкриття персональної виставки-розпродажу великодніх сувенірів Тетяни Романової

дата створення: 2019-04-04

 4 квітня о 12 годині у виставковому залі історико-краєзнавчого музею відкрилася мистецька виставка виробів Тетяни Романової, на якій були представлені роботи декоративно-прикладного мистецтва з великодньої тематики.

Детальніше...


Зустріч з сімейним лікарем

дата створення: 2019-04-04

4 квітня в міській публічно-шкільній бібліотеці працівники організували зустріч членів Поважної ради з завідувачем АЗПСМ №1 лікарем загальної практики сімейної медицини - сімейним лікарем Медведюк Марією Максимівною.

Детальніше...


Дунаївчани у "Подільському дивоцвіті"

дата створення: 2019-04-01

З метою збереження та розвитку найкращих традицій виконавської школи, удосконалення методики викладання гри на народних інструментах, підвищення рівня виконавської майстерності виконавців, сприяння їх творчої самореалізації,виховання художнього смаку, формування виконавців-артистів 29-30 березня в місті Кам’янець - Подільський було проведено дев’ятий обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів мистецьких шкіл “Подільський дивоцвіт”. Дунаєвецьку дитячу школу мистецтв на даному конкурсі представляли 12 учнів.

Детальніше...


«Музичне розмаїття»

дата створення: 2019-03-29

З метою розвитку, стимулювання та реалізації духовного, творчого потенціалу учнів, пошуку та підтримки юних обдарувань і за підтримки відділу культури,туризму і інформації Дунаєвецької міської ради 28 березня 2019 року в ошатній концертній залі Дунаєвецької дитячої школи мистецтв було проведено відкритий конкурс юних піаністів «Музичне розмаїття». 

Детальніше...


«За покликом душі»

дата створення: 2019-03-28

Спілкування для жінки - важлива складова життя. Саме тому в Нестеровецькій публічно-шкільній бібліотеці відбулися жіночі посиденьки членів клубу за інтересами «За покликом душі». 

Детальніше...


Книжкова тусівка «Улюблена книга запрошує на побачення»

дата створення: 2019-03-27

Щороку хвилююча мить чарівної весни, у дні весняних канікул приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято — Всеукраїнський тиждень дитячого читання — час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів. З 25 по 31 березня в нашій бібліотеці традиційно відбувається тиждень дитячого читання.
І саме з цієї нагоди , сьогодні у відділі абонементу для учнів 1-9 класів міської бібліотеки відбулася книжкова тусівку «Улюблена книга запрошує на побачення».
На заході читачі розповідали про свої улюблені прочитані книги, брали участь в різних конкурсах, іграх, літературних і казкових вікторинах, відгадували загадки.
Великий успіх у дітей мав конкурс-змагання «Розумники й розумниці».
На завершення бібліотекар Думанська Галина організувала огляд-рекламу нової літератури «Читати ці книги престижно».

 

Детальніше...


«Віват, Поділля 2019»

дата створення: 2019-03-27

На сьогодні найпопулярнішим та дієвим методом роботи, виявлення, підтримки та розвитку обдарованих дітей є проведення конкурсів різних рівнів — від місцевих до міжнародних. Конкурсна діяльність відкриває широкі можливості створення оптимальних умов для виявлення індивідуальних здібностей, знань, навичок, розвитку вольових якостей особистості , уміння зібратися і показати яскравий результат. Участь у конкурсній діяльності допомагає реалізувати принципи особистісно зорієнтованого підходу в навчанні та вихованні дітей.

Детальніше...


Не погасити пам’яті вогонь

дата створення: 2019-03-25

До 75 річниці визволення Дунаєвеччини та вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні, в Чаньківській ЗОШ спільно з будинком культури та бібліотекою був проведений урок мужності «Не погасити пам’яті вогонь». На захід були запрошені староста села Гребенюк Н.М., голова ветеранської організації Перепелюк О.Ю. та вчитель історії Грабовська Л.Б., які розповіли учням про визволення села та односельчан які брали участь у Другій світовій війні. Бібліотекар Ковальчук М.В. ознайомила усіх присутніх з книжковою виставкою на військово-патріотичну тематику «Моє село в роки Другої світової війни»

Детальніше...


Живий класик української літератури Юрій Мушкетик відсвяткував 90-річчя

дата створення: 2019-03-22

До Дня народження класика української літератури Юрія Мушкетика, 22 березня в Рахнівській публічно – шкільній бібліотеці проведено літературну годину. Організатори заходу вчитель української мови Чубар С.В., педагог – організатор Шевернога М.В., та бібліотекар Горболінська Г.В., розповіли учням про визнаного майстра історичної прози.

Детальніше...


Подвиг, що залишиться у віках

дата створення: 2019-03-22

22 березня до 75 річниці визволення Дунаєвеччини та вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій Світовій війні, в Ганнівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ» бібліотекар Савова О.С, вчитель історії Костовська А.А., та завідуюча клубом Алєксєєва І.П., провели історичну годину «Подвиг, що залишиться у віках». 
 

Детальніше...


Поетичний акорд «Поезія – це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово»

дата створення: 2019-03-22

Щорічно березень для нашої бібліотеки наповнюється приємними клопотами, які пов’язані з проведенням традиційного свята - дня поезії.
З нагоди Міжнародного дня поезії 21 березня у міській публічно-шкільній бібліотеці відбувся поетичний акорд «Поезія – це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово». 

Детальніше...


«Владислав Заремба. Минуле і сучасність.»

дата створення: 2019-03-21

У 2018 році виповнилось 185 років від дня народження українського композитора польського походження, славетного дунаївчанина Владислава Івановича Заремби.

Детальніше...


Пам’ятаємо, славимо, вшановуємо!

дата створення: 2019-03-20

20 березня до 75 річниці визволення Дунаєвеччини та вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій Світовій війні, в НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія" було проведено літературно-історичну годину «Жива пам'ять». 

Детальніше...


Весняні перемоги юних музикантів

дата створення: 2019-03-18

16-17 березня 2019 року в місті Кам’янець-Подільський відбувся ІІ Всеукраїнський музичний конкурс «MusikUniFest». На даному конкурсі Дунаєвецьку дитячу школу мистецтв представляли колективи...

Детальніше...


Жива вода нашої місцевості

дата створення: 2019-03-11

11 березня в Дунаєвецькій міській публічно-шкільній бібліотеці проведено круглий стіл «Жива вода нашої місцевості». 
Для участі у засіданні запросили поетесу, майстра декоративно-прикладного мистецтва Спірякіну віру Петрівну, вчителя біології Раєвську Наталію Юріївну, учнів 9 класу ЗОШ№2. 

Детальніше...


Вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка

дата створення: 2019-03-11

Тарас Шевченко — великий легендарний поет, художник-мислитель, палкий захисник соціальних та національних інтересів українського народу, великий борець за волю свого народу, свого краю, відстоював права українського народу на його вільний суверенний розвиток.

Детальніше...


Cила слова!

дата створення: 2019-03-10

10 березня 2019 року відбулась зустріч літературно мистецького об’єднання «Сонях», ціллю цієї зустрічі стала презентація книги Руслана Палаша «Поміж зруйнованих шахт та людських доль», презентація супроводжувалась хвилиною мовчання, прочитанням уриків з книги та творами інших письменників.

Детальніше...


Сучасна жінка:ресурси та можливості

дата створення: 2019-03-07

Під такою назвою в Іванковецькій публічно-шкільній бібліотеці, на передодні жіночого свята, відбулася дискусія. Питання сучасного становища жінок, їхні можливості та реалії, гендерна рівність жінок і чоловіків на роботі, виховання дітей викликали особливу зацікавленість та жваве обговорення серед учасників дискусії .

Детальніше...