КультураСвято села Гута-Яцьковецька

дата створення: 2019-08-04

 «Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв – пахне цвітом село».

 

Детальніше...


Оновлена та сучасна бібліотека на Дунаєвеччині!

дата створення: 2019-08-01

У більшості українців вже давно склався стереотипний образ про те, як стандартно виглядає бібліотека, в т.ч. і у місті Дунаївці: приміщення, яке десятиріччями не бачило ремонту, старі меблі, книги, пил і пліснява. І тут важко заперечувати, тому що дійсно, в роки економічної кризи, які припали на дев’яності, двохтисячні роки, мало звертали увагу на стан бібліотечної галузі та й культури в цілому.

Детальніше...


Шість громад Хмельниччини – у числі переможців конкурсу «Малі міста – великі враження»

дата створення: 2019-07-22

  Цьогоріч 74 переможців конкурсу «Малі міста – великі враження»  –  міста та об′єднані територіальні громади отримають 41,3 млн грн на реалізацію своїх культурних проектів. 

Детальніше...
«Веселкові прегони»

дата створення: 2019-06-24

   23 червня педагоги закладу дошкільної освіти №4 "Теремок" у міському парку відпочинку провели для найменших мешканців міста чергову розважальну програму «Веселкові прегони». Веселі посмішки, позитивні емоції та гарний настрій супроводжували дітей та дорослих.

   Принагідно запрошуємо малечу 30 червня о 16:00 в міський сквер на розвальну програму яку проводитиме «Міський культурно-мистецький, просвітницький центр».

Детальніше...


Літній пленер спілки художників Дунаєвеччини

дата створення: 2019-06-11

10 червня, відбувся літній пленер спілки художників Дунаєвеччини. Разом з заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н. Слюсарчик та гостями з Кам’янця-Подільського - членами фотоклубу «Фокус». Учасники пленеру пройшлися алеєю "Закоханих" в с. Рахнівка, помилувалися краєвидами с. Кривчик, зокрема джерелом Гуркало що за переказами старожилів цілюще та мальовничими ставками. На завершення А.Нестеренко провела майстер-клас «Намалюй свого друга».

Детальніше...


Звіти творчих колективів

дата створення: 2019-06-03

2 червня, відбулись звіти творчих колективів Держанівського СК, Гірчичнянського та Лисецького СБК.

Детальніше...


Звіти творчих колективів

дата створення: 2019-05-31

Сьогодні, 31 травня, в приміщеннях Сиворогівського, Великопобіянського СБК та Малопобіянського СК відбулися звіти творчих колективів.

Детальніше...


Перемога на Міжнародному конкурсі – фестивалі «INTERNATIONALE MANDARIN FLOWER FESTIVAL 2019»

дата створення: 2019-05-29

Дитячі колективи Дунаєвецької школи мистецтв “Ritm Band“ та “Любисток” представляли нашу країну на міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «INTERNATIONALE MANDARIN FLOWER FESTIVAL 2019» - 22-26 травня 2019 року, де посіли почесне перше та друге місце. Завдяки фестивалю, колективи мали можливість поділитися своєю творчістю, показати свої вміння та надихнутися виступами інших колективів з різних куточків світу, що є невід'ємним творчим досвідом. “Ritm Band“ та “Любисток” гідно представили своє місто та свою країну, показавши публіці та журі високий рівень професіоналізму маленьких артистів.

Детальніше...


"Збираймося, роде"

дата створення: 2019-05-29

28 травня, в Гуто-Яцьковецькому сільському клубі, відбувся звіт творчих колективів під назвою "Збираймося, роде".

Детальніше...


Звіт творчих колективів

дата створення: 2019-05-24

Сьогодні, 24 травня, в Січинецькому СК відбувся звіт творчих колективів.

Детальніше...


Завітайте на "Відкрите небо"

дата створення: 2019-05-24

      Дунаєвецька міська публічно-шкільна бібліотека оголошує про черговий сеанс в літньому кінотеатрі "Відкрите небо".

      25 травня о 21:00 відбудеться показ кінострічки "1+1".
      Запрошуємо усіх бажаючих!

Детальніше...


Семінар-практикум з науково-виконавської реконструкції традиційної культури Поділля

дата створення: 2019-05-23

 20 травня 2019 року у виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбувся семінар-практикум з науково-виконавської реконструкції традиційної культури Поділля.

   На семінарі нашу громаду презентував "народний" аматорський фольклорний колектив "Кружіль" Великокужелівського СК керівником якого є Марія Семенюк. 
Їхній дивовижний обряд першого заплітання коси розчулив глядачів та гостей, які завітали з різних куточків України.

Михайло Хай, завідуючий відділом етномузикології ІМФЕ ім. М. Рильського НАН України, доктор мистецтвознавства, професор, емоційно висловив похвалу і щиро подякував нашим землякам за збереження та популяризацію подільських традицій.

Детальніше...


Галерея дитячої творчості – музей дитячих шедеврів та креативу

дата створення: 2019-05-17

   Напередодні Міжнародного дня музеїв, Галерея дитячої творчості КЗ Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» гостинно відчинила двері для всіх поціновувачів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

   Ця скарбничка талантів, відкрита ще у травні 2011 року в рамках Всеукраїнського семінару директорів обласних центрів науково-технічної творчості – давня мрія талановитих дітей, які хочуть презентувати свої роботи не тільки на конкурсах чи виставках , але й мати гарну світлицю для майстер-класів та персональних виставок.

Детальніше...


Музей хліба

дата створення: 2019-05-17

   Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня.

   Напередодні, у своєму Музеї хліба гостей з Центру розвитку дитини зустрічала Дунаєвецька СЮН, а Галерею дитячої творчості у Будинку творчості школярів відвідали малюки ЗДО №5 «Усмішка». Вони змогли побачити і різні вироби з соломи, солом’яні декоративні павучки, роботи з бісеру та паперу, з солоного тіста та природних матеріалів, погратись м'якими іграшками та моделями автомобілів, ознайомитись з історією виникнення хліба.

   Вихованці закладів дошкільної освіти відвідали музей заслуженого лікаря, доктора медичних наук - Чорнобривого Миколи Петровича (Нестеровецький ЗДО), Центр мархоцькознавства (Миньковецький ЗДО), сільський краєзнавчий музей (Сиворогівський ЗДО), Музей природи (ЦРД «Пролісок»). Малюки ЗДО №1 «Ромашка», за традицією, відвідали міні-музеї, які облаштовані в дошкільному закладі: міні музей часу, вишивки, хліба, народної іграшки, лікарських рослин.

   Відвідування музеїв стало справжньою подією в житті дошкільників, яка допомогає навчити їх краще розуміти цінність духовної скарбниці нашого народу, держави.

Детальніше...


Родинне свято «Любов – Господня благодать»

дата створення: 2019-05-16

      Щорічно у другу неділю травня як в Україні, так і ще у багатьох країнах світу відзначають День матері, а 15 травня – Міжнародний день сім’ї. Це одні з найбільш зворушливих і теплих свят весни. В бібліотеках громади проводились ряд різноманітних масових заходів, які уславлюють матір та родину.

      «Любов – Господня благодать» - під такою назвою в селі Рахнівка відбулося свято, на яке були запрошені багатодітні родини.

Детальніше...


Підтвердження на звання: "Зразковий дитячий колектив", "Народний аматорський колектив"

дата створення: 2019-05-16

   15 травня 2019 року, відбулось підтвердження на звання «Зразковий дитячий колектив» та «Народний аматорський колектив». Захист відбувався у два етапи:
   - перший етап: на базі КЗ ДМР «Дунаєвецька дитяча школа мистецтв» звання «Зразковий дитячий колектив» отримали: зразковий дитячий оркестр народних інструментів «Кобзарики» керівник Дмитро Фурман та народний аматорський ансамбль народних інструментів «Калинова рапсодія»;
   -другий етап: на базі КУ ДМР «Міський культурно-мистецький, просвітницький центр» звання отримали: народний аматорський гурт «Народні музики» керівник Дмитро Омелянчук та народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Сузір’я» керівник Володимир Магера.

Детальніше...


ПАМ'ЯТЬ ВІЧНО ЖИВА

дата створення: 2019-05-09

«Доки світанками сонце встає, а на калині зозуля кує –

Пам’ять людська не забуде повік мук закатованих, попелу крик».

Детальніше...