КультураДень села Сокілець

дата створення: 2019-10-15

В гарну осінню пору і в чудове храмове свято – Покрова Пресвятої Богородиці – у Сокільці відзначали День села та відкриття реалізованого громадського проекту по облагородженню святого джерела «Томашева криничка».

Детальніше...


"Спілка художників Дунаєвеччини"

дата створення: 2019-10-13

Сучасне українське образотворче мистецтво – це важлива складова культури нашої громади, що сприяє примноженню духовних цінностей та формуванню світогляду особистості.

Детальніше...


Виставка працює. Завітайте!

дата створення: 2019-10-10

З 2 жовтня, в історико-краєзнавчому музеї розпочала свою роботу пересувна виставка "Пам'ятки скіфсько-сарматського періоду" (муляжі), ака буде працювати до 18 жовтня 2019 року.  Організаторами виставки є ГО "Фактор державного значення з охорони історико-культурних цінностей"(м.Харків) та Кременецький краєзнавчий музей...

Детальніше...


Перемога учнів школи мистецтв

дата створення: 2019-10-08

6 жовтня 2019 року в місті Вінниця відбувся міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Мрії здійснюються». На ньому були представлені солісти і колективи з різних куточків нашої країни. Дунаєвецька дитяча школа мистецтв прийняла активну участь в цьому конкурсі і має такі здобутки...

Детальніше...


Відбувся конкурс військово - патріотичної тематики «Ми - патріоти України».

дата створення: 2019-10-03

3 жовтня 2019 року у приміщенні Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Міський культурно-мистецький, просвітницький центр» відбувся конкурс військово - патріотичної тематики «Ми - патріоти України». У конкурсі взяли участь 17 сільських закладів культури...

Детальніше...


День музики у Школі мистецтв

дата створення: 2019-10-02

День музики – це свято усіх музикантів та шанувальників музики. Традиційно він відзначається концертами та виступами відомих музикантів у всьому світі. Саме у Всесвітній день музики, 1 жовтня 2019 року, концертний зал Дунаєвецької дитячої школи мистецтв після літнього відпочинку знову наповнився чарівними звуками та оплесками слухачів...

Детальніше...


Хор «Червона калина» на фестивалі "Слава"

дата створення: 2019-10-02

01 жовтня 2019 року в місті Кам’янець – Подільський відбувся перший регіональний фестиваль творчості ветеранів праці «Слава», присвячений Дню ветеранів, Дню захисника України та 75 – й річниці визволення України від нацизму у Другій світовій війні...

Детальніше...


День відкритих дверей «Бібліотеки Дунаєвецької громади запрошують»

дата створення: 2019-09-30

Щороку, починаючи з 1998 року 30 вересня бібліотечна спільнота України відмічає своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.
У цей день бібліотеки приймають не лише привітання від читачів, партнерів , друзів, влади але й проводять різноманітні заходи: відкриті уроки читання, літературні вікторини, ігри, подорожі тощо.

Детальніше...


30 ВЕРЕСНЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК! СВЯТКУЄМО РАЗОМ!

дата створення: 2019-09-30

Наприкінці вересня осінь дарує нам золото листопаду, різнобарв’я жоржин і своє неповторне свято – Всеукраїнський день бібліотек, яке відзначається в Україні 30 вересня. Саме сьогодні, в міську бібліотеку завітали учні 3 класу ЗОШ №3 разом з класоводом Стиран Н.М.

Бібліотекарі провели для діток екскурсію книгозбірнею, ознайомили малечу з основними правилами поводження у бібліотеці, доступно розповіли про культуру читання книг...

Детальніше...


Туризм - енергія життя

дата створення: 2019-09-27

27 вересня 2019 року відбувся туристичний квест, присвячений святкуванню Всесвітнього Дня туризму. Організатором змагань виступив комунальний заклад Дунаєвецької міської ради «Станція юних туристів». У квесті взяли участь усі бажаючі юні туристи. Мета заходу – популяризація туризму серед містян та молоді.

Детальніше...
Свято села Гута-Яцьковецька

дата створення: 2019-08-04

 «Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв – пахне цвітом село».

 

Детальніше...


Оновлена та сучасна бібліотека на Дунаєвеччині!

дата створення: 2019-08-01

У більшості українців вже давно склався стереотипний образ про те, як стандартно виглядає бібліотека, в т.ч. і у місті Дунаївці: приміщення, яке десятиріччями не бачило ремонту, старі меблі, книги, пил і пліснява. І тут важко заперечувати, тому що дійсно, в роки економічної кризи, які припали на дев’яності, двохтисячні роки, мало звертали увагу на стан бібліотечної галузі та й культури в цілому.

Детальніше...


Шість громад Хмельниччини – у числі переможців конкурсу «Малі міста – великі враження»

дата створення: 2019-07-22

  Цьогоріч 74 переможців конкурсу «Малі міста – великі враження»  –  міста та об′єднані територіальні громади отримають 41,3 млн грн на реалізацію своїх культурних проектів. 

Детальніше...
«Веселкові прегони»

дата створення: 2019-06-24

   23 червня педагоги закладу дошкільної освіти №4 "Теремок" у міському парку відпочинку провели для найменших мешканців міста чергову розважальну програму «Веселкові прегони». Веселі посмішки, позитивні емоції та гарний настрій супроводжували дітей та дорослих.

   Принагідно запрошуємо малечу 30 червня о 16:00 в міський сквер на розвальну програму яку проводитиме «Міський культурно-мистецький, просвітницький центр».

Детальніше...