http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/12/20/2021-12-20_5766/images/images-37818.jpg

«ПОДАРУЙ СВЯТО ВОЇНУ»

20.12.2021

Щорічно за ініціативи міського голови, до різдвяних та новорічних свят уся громада об’єднується для проведення благодійної акції «Подаруй свято воїну». З усіх куточків громади, від усіх закладів, установ, організацій, підприємців і просто людей, в яких щире, небайдуже серце збираються теплі речі, продукти, різні смаколики, домашні заготівлі, засоби гігієни, ковбасні вироби та багато іншого для наших захисників, на сході України. Окрім продуктів, учнями шкіл, гуртків, садочків виготовляються листівки з теплими побажаннями, які зігріватимуть бійців на сході і стануть оберегами для захисників, на яких зараз лежить велика відповідальність за майбутнє нашої держави.

Сьогодні, 20 грудня на схід України, направилося 14 посилок від Дунаєвецької міської територіальної громади та 1 посилка від Маківської сільської територіальної громади до земляків, які служать в зоні ООС та 4 посилки в м. Краматорськ, військовим прикордонникам оперативно-військового управління Державної прикордонної служби України.

Сподіваємось, що така підтримка не просто звеселить і порадує наших земляків на фронті, а і вселить у них віру та надію на якнайшвидше закінчення цієї війни і їх щасливе повернення додому.

Автор:КУ ДМР "Дунаєвецька міська публічно-шкільна бібліо


Читайте такожВдячність за допомогу!

01.03.2024

Міський голова Веліна ЗАЯЦЬ та заступник міського голови Валентина ЧЕКМАН з гостинцями завітали до матері загиблого Захисника... 

Детальніше...


НАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ

01.03.2024

Час…! У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України – особливі. На шляху боротьби за Незалежність український народ приносить у жертву своїх найкращих синів і дочок...

Детальніше...