http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/05/18/2022-05-18_5114/images/images-91376.jpg

«Зроби музею подарунок»

18.05.2022

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день музеїв. Вітаємо усіх причетних: тих, хто працює у музеях, і відвідує. Адже саме там можна знайти невичерпне джерело знань, пізнання та натхнення. Туристично-краєзнавчий центр оголошує акцію «Зроби музею подарунок». Наші працівники запрошують усіх охочих допомогти зберегти прямі свідчення еволюції туризму та його історії на Дунаєвеччини і м. Дунаївці, зокрема.

Основною метою створення та функціонування такого музею є візуальна презентація багатогранності туристичної галузі в її еволюційному розвитку і використання музейного простору як альтернативної навчальної лабораторії. Актуальність створення музею була мотивована вимогами часу: новітніми тенденціями розвитку туристичної сфери та музейної справи. Ця акція спрямована на збереження історичних свідчень про розвиток туризму на Дунаєвеччині та її краєзнавчих особливостей протягом усього історичного періоду.

Збір експонатів, до яких належать предмети туристично-краєзнавчого напрямку та спорядження, які використовувалися любителями подорожей та мандрівок, триватиме протягом з 18 травня по 17 червня 2022 року, тому кожен зможе зробити свій внесок в поповнення музейної колекції Туристично-краєзнавчого центру та принести експонати за адресою: м. Дунаївці, вул. Красінських, 22\2.

Музей залишає за собою право відбору предметів, що мають історичну та музейну цінність.
І пам’ятаймо, музеї - важливий засіб культурного обміну, культурного збагачення, розвитку взаєморозуміння та співробітництва.Читайте такожУвага!

30.11.2022

Відповідно до наказу Начальника обласної військової адміністрації Сергія ГАМАЛІЯ, введенно в дію заборону полювання на хутрових звірів по усій території Хмельницької області .

Рішення прийнято у зв’язку із введенням та продовженням воєнного стану в державі.

Детальніше...


Увага!

30.11.2022

?НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВВОДЯТЬСЯ ОБМЕЖЕННЯ НА СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ З 07.00 ДО 23.00 ГОДИНИ У ПЕРІОД З 29 ЛИСТОПАДА ПО 5 ГРУДНЯ (ВКЛЮЧНО)!

Детальніше...