http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/10/25/2021-10-25_5548/images/images-50997.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/10/25/2021-10-25_5548/images/images-9317.jpg

У Дунаївцях відбулась презентація культурно-туристичного маршруту «Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова»

25.10.2021

Сьогодні у Дунаївці завітала команда Camino Podolico. Метою візиту є презентація проєкту «Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова», оскільки маршрут поєднує Вінницю та Кам’янець-Подільський історичною дорогою через Бар та пролягає мальовничими та багатими на спадщину населеними пунктами серед яких місто Дунаївці. Координатори розповіли про значення проєкту для розвитку туризму у громадах.

Ми раді співпраці з вами!

Проєкт «Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова» створений для відродження туристичних шляхів через Україну. Адже в Україні безліч красивих, але невідомих туристу місць.

Популяризація Шляху не лише дасть змогу людям подорожувати в межах нашої держави, але й збільшить можливості для розвитку місцевого бізнесу.

За час дії проєкту, Camino Podolico пройшло понад 150 людей з різних точок України.

Проєкт «Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова» реалізує Барська міська рада у партнерстві з Вінницькою міською радою, а також територіальними громадами Вінницької та Хмельницької областей у межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Український культурний фонд та Державного агентства розвитку туризму України.

Автор:Управління культури, туризму та інформації


Читайте такожУвага!

30.11.2022

На численні звернення громадян з приводу відключень електроенергії...

Детальніше...


Увага!

30.11.2022

Відповідно до наказу Начальника обласної військової адміністрації Сергія ГАМАЛІЯ, введенно в дію заборону полювання на хутрових звірів по усій території Хмельницької області .

Рішення прийнято у зв’язку із введенням та продовженням воєнного стану в державі.

Детальніше...