![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_3602/images/images-31741.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_3602/images/images-31741.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_3602/images/images-95452.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_3602/images/images-95452.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_3602/images/images-35584.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_3602/images/images-35584.jpg)
SAVE THE CHILDREN ОГОЛОШУЄ БЕЗКОШТОВНИЙ ЛІТНІЙ ТАБІР У ЦИФРОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРОСТОРАХ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ 8-15 РОКІВ
08.06.2023
Літні канікули – час для активного та інтерактивного розвитку. У цифровому таборі діти зможуть познайомитись з віртуальною реальністю, відвідавши визначні місця нашої України. Спробують самостійно попрацювати на графічній платформі, де разом з нашими наставниками здобудуть та вдосконалять навички створення сучасних листівок, постерів та презентацій.
Локації денних таборів: м. Дунаївці, вул. Красінських 3
Дата проведення першої зміни 12-23 червня.
Прохання зареєструватись до 10 червня.
Для реєстрації участі в Цифровому таборі переходьте за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyQrvM9HzUTDZZ47JYbP2pCmcrylZzPIJJAyB97wjRh0F5Bw/viewform
Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр