ФК "Епіцентр" розгромно перемагає!

дата створення: 2019-08-05

04 серпня, відбулась перша зустріч 1/2 фіналу Кубка Хмельницької області з футболу. В якій ФК "Епіцентр" у місті Городок на правах номінального господаря приймав ФК "Перлина Поділля" з смт. Білогір'я.

Зустріч розпочалась без несподіванок, наша команда у притаманні для себе манері відразу заволоділа територіальною та ігровою перевагою, тим самим змусивши суперника відступити до власних воріт і діяти на контратаках. Але, за весь перший тайм гравці з ФК "Перлина Поділля" не змогли створити справжньої небезпеки біля воріт кіпера Дунаєвчан-Олега Дробного. Натомість, ФК "Епіцентр", свою ігрову перевагу у першій половині зустрічі втілив у 4 забиті м'ячі.

Другий тайм розпочався знову під акомпонемент атак нашої команди. З кожною ігровою хвилиною гравці ФК "Епіцентр" збільшували тиск на ворота суперника і створили цілу низку небезпечних моментів, які змогли втілити у ще 4 забиті м'ячі.

Фінальний свисток рефері сигналізував про закінчення гри з підсумковим рахунком 8-0 на користь головної команди Дунаєвецької міської ОТГ.
Отож, ФК "Епіцентр" цього дня не залишив жодних шансів своєму супернику, чим самим зробив більш ніж переконливий крок у напрямку фіналу Кубку Хмельницької області з футболу.

Автор:КУ ДМР "Дунаєвецький міський центр фізичного здоро

Сьогодні 14 серпня, з 9.00-13.00 год. у Дунаєвецькій міській раді здійснювала щотижневий прийом громадян з особистих питань міський голова Веліна Заяць.

До міського голови надійшло колективне звернення від хворих, які проходять процедуру гемодіалізу у місті Кам’янець-Подільський з питання прискорення...

Детальніше...

Інформація про виконання ремонтно-будівельних робіт підрозділами КП «Міськводоканал» за період з 19.02.2018р. по 23.02.2018 року.

дата створення: 2018-02-24

19.02.2018р.  1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Дачна біля будівлі №53,  місто Дунаївці.
2. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Красінських біля будівлі №5,  місто Дунаївці.
3. Облаштування дорожнього покриття після проведення ремонту трубопроводу по вулиці Шевченка біля будівлі №17,  місто Дунаївці.
4. Ліквідація засмічення каналізації  по вулиці Широка біля будинку №1, місто Дунаївці.