ФК "Епіцентр" розгромно перемагає!

05.08.2019

04 серпня, відбулась перша зустріч 1/2 фіналу Кубка Хмельницької області з футболу. В якій ФК "Епіцентр" у місті Городок на правах номінального господаря приймав ФК "Перлина Поділля" з смт. Білогір'я.

Зустріч розпочалась без несподіванок, наша команда у притаманні для себе манері відразу заволоділа територіальною та ігровою перевагою, тим самим змусивши суперника відступити до власних воріт і діяти на контратаках. Але, за весь перший тайм гравці з ФК "Перлина Поділля" не змогли створити справжньої небезпеки біля воріт кіпера Дунаєвчан-Олега Дробного. Натомість, ФК "Епіцентр", свою ігрову перевагу у першій половині зустрічі втілив у 4 забиті м'ячі.

Другий тайм розпочався знову під акомпонемент атак нашої команди. З кожною ігровою хвилиною гравці ФК "Епіцентр" збільшували тиск на ворота суперника і створили цілу низку небезпечних моментів, які змогли втілити у ще 4 забиті м'ячі.

Фінальний свисток рефері сигналізував про закінчення гри з підсумковим рахунком 8-0 на користь головної команди Дунаєвецької міської ОТГ.
Отож, ФК "Епіцентр" цього дня не залишив жодних шансів своєму супернику, чим самим зробив більш ніж переконливий крок у напрямку фіналу Кубку Хмельницької області з футболу.

Автор:КУ ДМР "Дунаєвецький міський центр фізичного здоро

30 квітня на базі Дунаєвецького ліцею №3 відбулося відкриття 4 обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу...