МФК «Дунаївці» впевнено перемагає!

18.02.2019

Минулої суботи у місті Кам’янець - Подільський стартувала фінальна частина Чемпіонату Хмельницької області по футзалу, в якому ФК «Фортеця» приймала МФК «Дунаївці». Вже на початку гри Дунаєвчани пропустили гол у власні ворота і тривалий час підопічні Володимира Ігнатьєва не могли відігратись але вже під кінець першого тайму Дунаєвчани зрівняли рахунок. Другий тайм пройшов за цілковитої переваги нашої команди і наші гравці змогли забити чотири м’ячі у ворота господарів. Врешті фінальний свисток сигналізував перемогу МФК «Дунаївці» з рахунком 5-1. У паралельному поєдинку зустрічались ФК «Енергетик - Миклуш» з міста Нетішин та ФК «С - Терен» з Крупецької сільської ОТГ де була зафіксована нічия з рахунком 1-1 яка вивела в одноосібні лідери змагань МФК«Дунаївці». Заключні ігри наша команда проведе у суботу 23 лютого у місті Нетішин проти ФК «Енергетик - Миклуш» з міста Нетішин та ФК «С - Терен» з Крупецької сільської ОТГ.

Автор: Сергій Кобилянський