![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-18036.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-18036.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-15955.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-15955.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-44028.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-44028.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-87108.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-87108.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-3505.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-3505.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-45233.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-45233.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-56012.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-56012.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-42442.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-42442.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-29000.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-29000.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-61201.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-61201.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-29022.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-29022.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-46252.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-46252.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-75148.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-75148.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-46262.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-46262.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-95634.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-95634.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-60201.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-60201.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-48462.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-48462.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-40502.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-40502.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-37151.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-37151.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-95333.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-95333.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-56407.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-56407.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-95643.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-95643.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-44404.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-44404.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-50475.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8887/images/images-50475.jpg)
З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!
Сьогодні, напередодні свята Дня медичного працівника, відбулося привітання наших медиків - тих, хто щоденно виконуєте свій професійний обов’язок, засвідчуючи, що здоров’я мешканців нашої громади у надійних руках.
З цієї нагоди, у актовому залі КНП «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня» відбувся урочистий захід. Секретар міської ради Олег ГРИГОРʼЄВ вручив працівникам подарунки і грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання обов'язків, відданість справи.
«Шановні медичні працівники! Ваша професія — це не просто робота, а покликання, яке вимагає величезної відданості, терпіння та людяності.
Ви щодня стаєте на захист здоров’я і життя людей, даруючи надію та підтримку тим, хто цього найбільше потребує. Ваша майстерність і професіоналізм рятують життя, а ваші добрі слова і вчинки надихають на одужання.
Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпних сил і енергії у вашій благородній справі. Нехай праця приносить вам радість, а вдячність пацієнтів стане найкращою нагородою за ваші зусилля!», - зазначив Олег ГРИГОРʼЄВ у вітальному слові.