Впевнена перемога!

27.05.2019

25 травня, відбувся черговий матч Чемпіонату Хмельницької області серед команд Прем`єр Ліги. У цей день між собою у футбольному протистоянні зійшлись головні претенденти на золоті нагороди обласного чемпіонату. І наперед забігаючи, хочемо сказати, що футбольна гра виправдала усі очікування футбольних уболівальників. ФК «Епіцентр» вдома приймав сусідів по турнірній таблиці Красилівський ФК «Случ». Гра видалась видовищною та насиченою гострими моментами.
Не зважаючи на негоду підтримати місцеву команду прибула багато чисельна аудиторія футбольних вболівальників.
Вже в дебюті гри гравець ФК «Епіцентр» Денис Зачиковський зміг точним ударом в кут воріт вивести Дунаєвчан уперед. Гості намагались зрівняти рахунок але всі їхні спроби завдяки вдалим діям голкіпера Дунаєвчан виявились марними. Натомість під завісу першої половини гри Денис Зачиковський знову відзначився у воротах суперника, відтак команди пішли на перерву за подвійної переваги нашої команди.
У другій половині гри команди подарували справжнє футбольне свято. На 70 хвилині арбітр призначив пенальті у ворота нашої команди і гості скористались нагодою скоротити рахунок у матчі. Рахунок став 2-1. Красилівчани відчайдушно намагались зрівняти рахунок у матчі і під завісу гри змушені були йти в атаку великими силами. Але остаточний результат протистояння вирішила вдала заміна, яка була зроблена тренерським штабом господарів поля, у гру вступив Володимир Монастирський. Відтак на 88 хвилині Ростилав Морозов відібрав м’яч і стрімко кинувся у контратаку, зблизився з воротами суперника і прострілив на дальню стійку де його подачу замкнув Володимир Монастирський чим зірвав овації місцевих трибун.
Спливав компенсований арбітром час і Дунаєвчани готувались святкувати перемогу і підсолодив її знову Володимир Монастирський який знов завдяки контратаці загнав м’яч у ворота суперника чим встановив остаточну розгромну перемогу Дунаєвчан з рахунком 4-1.
Отож, ФК «Епіцентр» впевнено лідирує у турнірній таблиці, а Денис Зачиковський з чотирма забитими м’ячами очолив бомбардирську гонку!

Сьогодні, в день 38 річниці Чорнобильської катастрофи, юні екологи Дунаєвеччини презентували еко-проєкти...