![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-39981.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-39981.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-32825.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-32825.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-69996.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-69996.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-94464.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-94464.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-75051.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-75051.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-75434.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-75434.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-42683.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-42683.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-78630.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-78630.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-11027.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-11027.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-6247.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-6247.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-80312.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/03/01/2024-03-01_1547/images/images-80312.jpg)
ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!
- ФУТЗАЛ - І місце
- ВОЛЕЙБОЛ- І місце
- БАСКЕТБОЛ - ІІІ місце
Сьогодні відбулися чергові змагання в межах загальнонаціонального проєкту "Пліч-о-пліч шкільні ігри" у Кам'янці-Подільському.
У запеклих футбольних баталіях команда Дунаєвецького ліцею 4 виборола І місце і отримала ще один шанс потрапити на передобласний відбір (тренер Олег Добжанський);
Юні баскетболісти Залісцівської гімназії везуть додому кубок за ІІІ місце (тренер Барановський Ю.М.);
У Дунаївцях грала і блискавично, без жодної поразки, перемогла команда дівчат 7-9 класів Дунаєвецького ліцею 1- звісно,І місце! (вчитель Мазур Ярослав);
Спробували свої вміння і навики з настільного тенісу на районному етапі Мазур Ася, учениця 9 класу Голозубинецького ліцею ( вчитель Сусляк Віктор) та Микола Нетяга, учень 9 класу Дунаєвецького ліцею 1 ( тренер Олексій Мамчук).
Ще один доказ, що навчаємо і виховуємо гідне, прогресивне покоління патріотів!