http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/02/26/2024-02-26_3339/images/images-72304.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/02/26/2024-02-26_3339/images/images-72033.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/02/26/2024-02-26_3339/images/images-90001.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/02/26/2024-02-26_3339/images/images-71429.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/02/26/2024-02-26_3339/images/images-88049.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/02/26/2024-02-26_3339/images/images-77309.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/02/26/2024-02-26_3339/images/images-67847.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/02/26/2024-02-26_3339/images/images-57510.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/02/26/2024-02-26_3339/images/images-60183.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/02/26/2024-02-26_3339/images/images-29039.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/02/26/2024-02-26_3339/images/images-2877.jpg

ПЕРЕМОЖЦІ ШКІЛЬНИХ ІГОР. РАЙОННИЙ ЕТАП

26.02.2024

23 лютого 2024 року на базі Дунаєвецького ліцею №3 відбувся районний етап Шкільних ігор серед учнів 5-6 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проєкту ''Пліч-о-пліч зі спортом''.
В напруженій грі призові місця розподілилися таким чином: З Cool Games друге місце виборола команда Дунаєвецького ліцею №3 (тренер Роман Сандуляк).
В динамічній грі доджбол команда хлопців Дунаєвецького ліцею №3 здобула третє місце (тренер Дмитро Кмита).
Команда юнаків Дунаєвецького ліцею №1 посіла третє місце з баскетболу (тренер Олексій Мамчук).
Команда Дунаєвецького ліцею №2 гідно представила нашу громаду з бадмінтону серед юнаків та дівчат 5-6 класів. У підсумку посіли такі місця:

  • Параєвський Денис, учень 6 класу - 1 місце;
  • Почапинський Гліб, учень 6 класу - 2 місце;
  • Скочко Анастасія, учениця 6 класу - 2 місце (тренер Віталій Ющак).

У загальнокомандному рейтингу юні спортсмени виявились найкращими та посіли 1 місце.
 Влучність з дартсу продемонструвала Олександра Когут, учениця 6 класу Дунаєвецького ліцею №1 здобувши І місце, (тренер Григорій Свірідов); Серед юнаків перше місце у Дмитра Салія, учня 4 класу Січинецької гімназії – тренер Олег Дорошенко. У період з 1 по 15 березня у Кам'янці-Подільському і Дунаївцях проходитиме районний етап Змагань серед учнів 7-9 класів з футзалу, баскетболу, волейболу, тенісу настільного, а у квітні — з легкої атлетики.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте також



Краща практика Дунаєвецької громади Хмельницької області

16.04.2024

Залучення додаткових коштів у заклади освіти громади шляхом організації міжнародної співпраці та проєктної діяльності...

Детальніше...


ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ

16.04.2024

Сьогодні, 16 квітня 2024 року, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності...

Детальніше...