![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-67102.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-67102.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-40812.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-40812.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-1917.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-1917.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-5176.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-5176.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-55404.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-55404.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-54647.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-54647.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-52040.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-52040.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-10964.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-10964.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-14025.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/26/2024-07-26_8623/images/images-14025.jpg)
Відкриття меморіальних дошок
Сьогодні ми зібралися, щоб вшанувати пам'ять тих, хто віддав своє життя в боротьбі за нашу свободу і незалежність: БОРОВИКА Григорія Володимировича, ГУЛІЯ Івана Сергійовича, КИЛИМНИКА Сергія Олександровича та ШМАГУНА Василя Анатолійовича, які тут, у селі Мала Побіянка, народились, жили та навчались.
Заступник міського голови Вячеслав АНТАЛ зазначив, що відкриття меморіальних дошок – це символ пам’яті, щоб ніколи не забувати, завдяки кому ми живемо, ходимо до школи, навчаємося. Вони віддали за нас з вами найцінніше, що є в людини – власне життя. Вони завжди будуть в нашій пам’яті, в наших серцях і душах. Герої живуть серед нас.
Відкриття цих меморіальних дошок є важливим моментом для нашої громади, адже вони символізують не лише глибоку вдячність, але й неперервний зв'язок між минулим і сучасним. Вони увічнюють імена героїв, які пожертвували всім, щоб ми могли жити в мирі і безпеці. Їхня відвага і самовідданість залишаться в нашій пам'яті назавжди, як приклад незламної сили духу і гідності.
Нехай їхні імена живуть у наших серцях і на сторінках історії!