http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/12/2019-06-12_615/images/images-16763.jpg

Вдалий старт ФК «Епіцентру»

12.06.2019

Завершилося І коло чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд Прем’єр-ліги. Приємно, що наша команда, яка представляє в чемпіонаті Дунаєвецьку міську об’єднану територіальну громаду, вдало стартувала у цьому сезоні, здобувши п’ять перемог поспіль. в т.ч. над лідерами Подільського футболу ФК «Случ» м.Красилів та ФК «Случ» м.Старокостянтинів з рахунком 4:1 та 1:0 відповідно.

Хочеться відзначити, що з цього футбольного сезону командою опікується народний депутат України Олександр Герега і тепер команда носить назву ФК «Епіцентр» м.Дунаївці.

Тренерському складу за досить короткий проміжок часу вдалось зібрати дружній, дієздатний, бойовий колектив, в якому поряд з досвідченими майстрами шкіряного м’яча виступає перспективна молодь, в т.ч. місцеві вихованці. Всі гравці екіпіровані: забезпечені футбольною формую, проїздом, харчуванням та матеріальним стимулом, що в свою чергу додає позитивного заряду для успішних виступів. Перед командою в кожній грі стоїть лише одне завдання – перемогти, і розуміючи колектив його виконує.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожВідкриття виставки

26.10.2018

Сьогодні 26 жовтня відбулося відкриття персональної виставки художника Олександра Білика і Тетяни Романової та колективної виставки спілки художників Дунаєвеччини «Барви осені» у виставковому залі історико-краєзнавчого музею. На захід завітали заступник міського голови Надія Слюсарчик, голова районної ради Ольга Михальська та громадськість.

Детальніше...