http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/12/2019-06-12_615/images/images-16763.jpg

Вдалий старт ФК «Епіцентру»

дата створення: 2019-06-12

Завершилося І коло чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд Прем’єр-ліги. Приємно, що наша команда, яка представляє в чемпіонаті Дунаєвецьку міську об’єднану територіальну громаду, вдало стартувала у цьому сезоні, здобувши п’ять перемог поспіль. в т.ч. над лідерами Подільського футболу ФК «Случ» м.Красилів та ФК «Случ» м.Старокостянтинів з рахунком 4:1 та 1:0 відповідно.

Хочеться відзначити, що з цього футбольного сезону командою опікується народний депутат України Олександр Герега і тепер команда носить назву ФК «Епіцентр» м.Дунаївці.

Тренерському складу за досить короткий проміжок часу вдалось зібрати дружній, дієздатний, бойовий колектив, в якому поряд з досвідченими майстрами шкіряного м’яча виступає перспективна молодь, в т.ч. місцеві вихованці. Всі гравці екіпіровані: забезпечені футбольною формую, проїздом, харчуванням та матеріальним стимулом, що в свою чергу додає позитивного заряду для успішних виступів. Перед командою в кожній грі стоїть лише одне завдання – перемогти, і розуміючи колектив його виконує.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте також

До уваги усіх зацікавлених! Обласний конкурс бізнес-проектів «Живи та працюй на Хмельниччині»

дата створення: 2018-09-26

У жовтні – листопаді 2018 року Хмельницька обласна служба зайнятості в рамках проекту «Від мрії до дії» розпочинає обласний очно-заочний конкурс бізнес-проектів «Живи та працюй на Хмельниччині» серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл та учнів професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області...

Детальніше...