http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/12/2019-06-12_615/images/images-16763.jpg

Вдалий старт ФК «Епіцентру»

дата створення: 2019-06-12

Завершилося І коло чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд Прем’єр-ліги. Приємно, що наша команда, яка представляє в чемпіонаті Дунаєвецьку міську об’єднану територіальну громаду, вдало стартувала у цьому сезоні, здобувши п’ять перемог поспіль. в т.ч. над лідерами Подільського футболу ФК «Случ» м.Красилів та ФК «Случ» м.Старокостянтинів з рахунком 4:1 та 1:0 відповідно.

Хочеться відзначити, що з цього футбольного сезону командою опікується народний депутат України Олександр Герега і тепер команда носить назву ФК «Епіцентр» м.Дунаївці.

Тренерському складу за досить короткий проміжок часу вдалось зібрати дружній, дієздатний, бойовий колектив, в якому поряд з досвідченими майстрами шкіряного м’яча виступає перспективна молодь, в т.ч. місцеві вихованці. Всі гравці екіпіровані: забезпечені футбольною формую, проїздом, харчуванням та матеріальним стимулом, що в свою чергу додає позитивного заряду для успішних виступів. Перед командою в кожній грі стоїть лише одне завдання – перемогти, і розуміючи колектив його виконує.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожПривітання з випускним!

дата створення: 2018-06-23

Шановні випускники, учителі, батьки!

Сьогодні, ми перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису Дунаєвеуької громадим, адже для одинадцятикласників малиновий передзвін шкільного дзвоника не лише стає символом прощання з дитинством, а й відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Здавалося б, ще вчора Ви вперше прийшли у свій клас, познайомилися з першою вчителькою, отримали перше домашнє завдання, похвалилися вдома першою оцінкою, потім – пропустили першу контрольну роботу, недочекалися останнього уроку, не встигли вивчити вірш... Та що казати, роки Вашого навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, великих сподівань і безтурботності. Нині ж, озброєні певним багажем знань і досвідом, Ви приймаєте тверді рішення, які значною мірою визначатимуть Вашу подальшу долю впродовж багатьох наступних років.

Детальніше...


Перелік робіт виконаних КП «ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 17 грудня 2018р. по 21 грудня 2018 р. включно.

дата створення: 2018-12-21

Проведено технічне обслуговування та ремонт вуличного освітлення с. Воробіївка, с. Ганівка.

Встановлено Новорічну ялинку та ілюмінацію по вул. Шевченка.

Провели прочистку каналізаційних систем в будинку по вул. Шевченка №116,№10,№88, вул. Франца Лендера №66а,вул. Київська №28, №8,№30,№4...

Детальніше...