http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/12/2019-06-12_615/images/images-16763.jpg

Вдалий старт ФК «Епіцентру»

12.06.2019

Завершилося І коло чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд Прем’єр-ліги. Приємно, що наша команда, яка представляє в чемпіонаті Дунаєвецьку міську об’єднану територіальну громаду, вдало стартувала у цьому сезоні, здобувши п’ять перемог поспіль. в т.ч. над лідерами Подільського футболу ФК «Случ» м.Красилів та ФК «Случ» м.Старокостянтинів з рахунком 4:1 та 1:0 відповідно.

Хочеться відзначити, що з цього футбольного сезону командою опікується народний депутат України Олександр Герега і тепер команда носить назву ФК «Епіцентр» м.Дунаївці.

Тренерському складу за досить короткий проміжок часу вдалось зібрати дружній, дієздатний, бойовий колектив, в якому поряд з досвідченими майстрами шкіряного м’яча виступає перспективна молодь, в т.ч. місцеві вихованці. Всі гравці екіпіровані: забезпечені футбольною формую, проїздом, харчуванням та матеріальним стимулом, що в свою чергу додає позитивного заряду для успішних виступів. Перед командою в кожній грі стоїть лише одне завдання – перемогти, і розуміючи колектив його виконує.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожНезаконне отримання державних соціальних допомог

14.07.2020

Щороку правоохоронними органами виявляються факти незаконного заволодіння державними коштами шляхом обману одержувачами різних видів допомог.

У І півріччі поточного року місцевою прокуратурою скеровано до суду 2 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство)...

Детальніше...


Увага! Відключення газу

14.07.2020

Шановні жителі громади!

За інформацією Дунаєвецького відділення АТ «Хмельницькгаз» повідомляємо, що у зв’язку із проведенням ремонтно-профілактичних робіт буде зупинена ГРС «Дунаївці» та припинено газопостачання в м.Дунаївці з 09:00 год. 15 липня терміном на дві доби...

 

Детальніше...