МФК «Дунаївці» переможно крокує!

15.03.2019

Вчора відбувся матч відповідь 1/8 фіналу Чемпіонату України по футзалу серед команд другої ліги в якому МФК «Дунаївці» приймали ФК «Ужнет» з міста Ужгород. Перший матч між командами завершився з рахунком 3-3.
Отож, Дунаєвчанам в домашніх стінах потрібно було не програвати і команда в обидвох таймах переграла свого суперника.
У першому таймі Дунаєвчани повністю домінували на майданчику, гостям з Ужгорода доволі рідко вдавалось переходити свою половину майданчику адже Дунаєвчани розпочали відразу з високого пресингу і тотального домінування і як результат у першому таймі господарі відвантажили чотири сухих голи у ворота суперника.
Другий тайм розпочався з активних атакувальних дій Дунаєвчан але одного разу гості змогли втікти в контратаку і відквитати один м’яч. Проте Дунаєвчанам пропущений м’яч лише додав спортивної злості і до кінця гри вони ще тричі вразили ворота суперника,що правда і простили двічі і фінальна сирена сповістила про закінчення простистояння з рахунком 7-3. А за результатом двох матчів перемога Дунаєвчан 10-6.
МФК«Дунаївці» вперше в історії Дунаєвеччини крокують в 1/4 фіналу Чемпіонату України по футзалу серед команд другої ліги де зустрінеться з переможцем пари ФК«Symbol»(Харків)/ІВТ(Сєвєродонецьк).
У після матчевому коментарі головний тренер Дунаєвчан Володимир Ігнатьєв поділився своїми враженнями від гри: суперник сьогодні нас не зміг здивувати нічим. Натомість нам сьогодні вдалось прибавити в плані комбінаційної гри і повність виконати план на гру. Хлопці сьогодні відіграли майже без зауважень особливо під час розіграшу стандартів суперника діяти надзвичайно сконцентровано та надійно і по праву заслужили на прохід у наступну стадію змагань. Окрема подяка сьогодні нашим вболівальникам адже вони були сьогодні нашим ще одним гравцем на майданчику.

Сьогодні, в день 38 річниці Чорнобильської катастрофи, юні екологи Дунаєвеччини презентували еко-проєкти...