І знову перемога!

24.06.2019

22 червня, відбулась чергова футбольна зустріч Чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд Прем`єр Ліги, в якій місцевий ФК «Епіцентр» приймав ФК «Фортеця» з міста Кам‘янець - Подільський. На футбольну зустріч нашу команду прибула підтримати ціла низка гостей, серед них: віце-президент АФУ, Народний Депутат України Олександр Володимирович Герега, міський голова Веліна Владиславівна Заяць, заступник голови ТОВ «Епіцентр К» Чорноног Іван Андрійович, Депутати Дунаєвецької районної та міської рад, а також ціла плеяда майстрів спорту Дунаєвеччини.
Гра розпочалась під акомпанемент атак нашої команди і вже на 3 хвилині Руслан Івашко відкрив рахунок у зустрічі. Однак прикра помилка захисних редутів місцевої команди призвела до пропущеного м’яча нашою командою. Проте, ФК «Епіцентр» і надалі контролював перебіг гри, наші футболісти здійснили цілий шквал атак на ворота гостей, але м’яч вперто не залітав у сітку воріт. На 45 хвилині гри знову відзначився Руслан Івашко, і на перерву команди пішли за рахунку 2-1 на користь ФК «Епіцентр»
Друга половина гри розпочалась із низки атак Дунаєвчан і одна з них, на 51 хвилині, увінчалась забитим м‘ячем від Дениса Зачиковського. Господарі і далі продовжували тиснути на ворота суперника і така гра продовжила приносити свої плоди. На 61 хвилині дебютним голом у складі нашої команди відзначився Вадим Папірович і встановив остаточний результат матчу 4-1.
Отже, наша команда здобуває шосту перемогу поспіль і продовжує впевнено лідирувати у обласних змаганнях та готуватись до наступних футбольних зустрічей!
Також наш футбольний колектив дякує усім вболівальникам, які попри всі природні негаразди прийшли підтримати місцевих улюбленців!

Отож, крокуєм до наступних перемог разом!

Одночасно запрошуємо вболівальників завітати 28.06.2019 року (п'ятниця) о 18:00 год. на черговий футбольний матч ¼ розіграшу кубку Хмельницької області, де зійдуться в двобої ФК «Епіцентр» м. Дунаївці та ФК «Крила Рад» смт. Дунаївці.

Автор:КУ ДМР "Дунаєвецький міський центр фізичного здоро

Згідно Програми соціального захисту населення Дунаєвецької міської ради на 2021-2025 роки, 28 березня 2024 року, відбулося...