![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_5032/images/images-99373.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_5032/images/images-99373.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_5032/images/images-93102.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_5032/images/images-93102.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_5032/images/images-90717.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_5032/images/images-90717.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_5032/images/images-92490.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_5032/images/images-92490.jpg)
СЕМІНАР – ПРАКТИКУМ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОБЛОКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ
03.06.2024
03 червня на базі Державного навчального закладу «Хмельницький центр професійно – технічної освіти сфери послуг» 13 працівників харчоблоків закладів загальної середньої освіти та 9 працівників закладів дошкільної освіти взяли участь у семінарі «Як змінити харчування в закладах освіти. Креативні ідеї».
Метою семінару було вдосконалення професійної майстерності, майстер – клас – технологічний експеримент: «Вплив сучасного теплового обладнання на смакові якості страви». Кухарі мали можливість практичного приготування салатів та напоїв.
Командна робота та отримання сертифікатів сприяли фаховому зростанню працівників закладів освіти.
Автор:Управління освіти, молоді та спорту