![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-21826.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-21826.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-68698.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-68698.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-35514.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-35514.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-5046.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-5046.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-12559.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-12559.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-83418.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-83418.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-44210.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-44210.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-98127.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-98127.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-63361.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-63361.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-37320.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-37320.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-99260.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-99260.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-51762.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-51762.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-37151.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-37151.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-57329.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-57329.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-85210.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-85210.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-36887.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-36887.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-44491.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-44491.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-92114.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-92114.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-92770.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-92770.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-34148.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-34148.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-53456.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-53456.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-16992.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-16992.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-41954.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-41954.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-1325.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-1325.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-46568.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-46568.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-78372.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-78372.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-27998.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-27998.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-95957.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-95957.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-95188.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-95188.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-87752.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-87752.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-52977.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-52977.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-13407.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-13407.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-83871.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-83871.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-7437.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-7437.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-78911.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-78911.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-88592.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-88592.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-62996.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-62996.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-11219.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-11219.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-38974.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-38974.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-24479.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-24479.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-78726.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-78726.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-76917.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-76917.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-82834.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-82834.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-53553.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-53553.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-1286.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-1286.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-76952.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-76952.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-27016.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-27016.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-97741.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-97741.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-53181.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-53181.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-42549.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-42549.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-16586.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-16586.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-39972.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-39972.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-83060.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-83060.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-53282.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-53282.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-43838.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-43838.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-87480.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-87480.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-68416.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-68416.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-33044.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-33044.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-52291.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-52291.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-82144.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-82144.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-11715.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-11715.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-26892.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-26892.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-19523.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-19523.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-85831.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-85831.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-27005.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-27005.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-73969.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-73969.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-80079.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-80079.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-38903.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-38903.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-46027.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-46027.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-47886.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-47886.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-14783.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-14783.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-92382.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-92382.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-74150.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-74150.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-84611.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-84611.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-92641.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-92641.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-15305.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-15305.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-14400.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-14400.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-94287.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-94287.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-76188.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-76188.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-54210.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-54210.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-97566.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/27/2024-05-27_1742/images/images-97566.jpg)
БЕРЕЖИ СВОЇ КРИЛА, ДОШКІЛЛЯ!
Шановану освітянську спільноту едкемперів та едкемперок 25 травня гостинно приймали у межах спеціальної (не)конференції «EdCamp in a Box 8.0 – Повірмо. Перемагаймо. Підтримуймо» mini EdCamp DUNAIVTSI PRESCHOOL на тему «Бережи свої крила, дошкілля!».
На нашу ПОДІЮ злетілося багато "білих ворон" - небайдужих освітян з усіх куточків України: Кривого Рогу, Запоріжжя, Києва, Чернівців, Шепетівки, Славути, Нетішина, Кам’янець-Подільського, Хмельницького. Будь які інновації в освіті неможливі без керівників, що їх підтримують. З вітальним словом до присутніх звернулась Веліна Заяць, міський голова, очільниця платформи «Якісна освіта в ОТГ» та Інна Ісакова – начальниця управління освіти, молоді та спорту ДМР.
Під час (не)конференції учасники мали змогу в режимі нон-стоп: відвідати експертні сесії та сесії педагогічного досвіду, особливу сесію від Особливого десанту EdCamp Ukraine «Повірмо, перемагаймо, підтримуймо: як створити спільноту, що є стійкою» (спікери: Наталія Зима, Ганна Кузь), виділити час для Speed Geeking, знайомств, налагодження корисних контактів, поспілкуватися за чашкою кави або чаю з колєжанками і впевнитися, яка ж надзвичайна подія mini-EdCamp DUNAIVTSI PRESCHOOL! До уваги запрошених пропонувалися креативні активності: ІгроБум, лотерея щасливих місць, партнерський мистецький шоурум від Центру позашкільної освіти, приз ХештегГерой за найактивнішу участь у соцмережах за висвітлення нашої Події; Окремою локацією ознаменувався веселий благодійний шарварок, де кожен з гостей мав змогу придбати патріотичний сувенір на згадку про ПОДІЮ, зробивши посильний внесок. Таким чином вдалося зібрати суму у кількості 3800 гривень, які вже передані на підтримку та потреби ЗСУ.
Платформою для проведення заходу став Дунаєвецький заклад дошкільної освіти №3 «Берізка». Фінансування та матеріальне забезпечення регіональної події відбулося завдяки подачі організаційним комітетом ще у жовтні 2023 року заявки на грант від громадської організації EdCamp, проходження відбору, онлайн-співбесіди, розгляду та затвердження тематики та програми заходу. Таким чином вдалося залучити грошову допомогу у розмірі 30 000 гривень бюджету та Коробку з повним друкованим набором матеріалів, а також консультативну допомогу щодо організаційних моментів.
Регіональна (не)конференція міні-EdCamp за програмою «EdCamp in a Box 8.0. Повірмо. Перемагаймо. Підтримуймо» відбулася за сприяння широкого державного партнерського кола: Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти України, Українського інституту розвитку освіти. Міжнародної підтримки: дитячого фонду ООН Юнісеф в Україні, інформаційної й методичної підтримки національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay», державно-громадської освітньої платформи «ПОВІР», програми соціально-емоційного та етичного навчання, порталу Нова Українська Школа, Медіагрупи Накипіло, медіаспільноти «Файне місто», піар-агенції SpinUs PR Agency.