http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/09/2024-05-09_6093/images/images-46793.png

МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ДТП» НАГОЛОШУЄ: ДОТРИМУЙСЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

09.05.2024

Міжнародний благодійний фонд “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП” закликає дотримуватися правил дорожнього руху, як серед дітей так і серед дорослих задля збереження людських життів і саме тому організація підготувала соціальні відеоролики “Безпечна країна очима дітей”
Cтосуються вони правил безпечного поводження на вулицях та дорогах, а також залізниці, пересування транспортом, необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби.
Фонд більше 10 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні, допомоги тим, хто постраждав в ДТП, а найголовніше – над попередженням дорожньо-транспортної аварійності та численних людських втрат на дорогах. Це найбільша в Україні недержавна організація, що опікується даною проблемою.

Основною метою фонду є організація різноманітних проєктів та заходів з популяризації важливості дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед громадськості, а також допомога тим, хто
постраждав в дорожньо-транспортних пригодах. Ознайомитися з матеріалами можна за посиланнями:Читайте такожОБЕРЕЖНО, БОРЩІВНИК!

17.06.2024

Улітку більшість з нас полюбляє відпочивати на природі, ховаючись від нестерпної спеки в тіні дерев. Проте треба бути обережним. Гуляючи, можна ненароком натрапити на неприємність – борщівника...

Детальніше...


ОГОЛОШЕННЯ!

17.06.2024

До уваги жителів м. Дунаївці, с. Заставля та с. Мушкутинці...

Детальніше...