http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/13/2024-05-13_911/images/images-3719.png

Увага! Набір учасників/ць на програму «Молодь змі(ц)нює Україну»

13.05.2024

Дедлайн: 30 травня 2024 р.

До участі запрошують молодих людей віком від 18 до 35 років, котрі:
- є громадськими активістами; представниками організацій громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування, держслужбовцями; представниками медіа; соціальними підприємцями;
- у часі війни активно волонтерять/працюють в одному з напрямів: освіта та молодіжна робота; студентське самоврядування; відновлення культурних/архітектурних пам’яток; робота з закордонною молоддю; розвінчування ворожої пропаганди; робота з ВПО, ветеранами, сім’ями військовослужбовців; підтримка місцевого бізнесу; розвиток місцевого врядування у своїй громаді, та ін.;
- мають ідею проєкту, спрямованого на зміни та зміцнення своєї громади та країни.

Мета програми – допомогти молоді вдосконалити знання проєктного менеджменту, розвинути й підсилити навички взаємодії в команді, та залучити до спільноти однодумців.
Переможці програми зможуть виграти малий грант на власний проєкт або на розвиток ідеї проєкту, що народиться під час програми. Також учасники зможуть претендувати на навчальну поїздку за кордон.

Для участі потрібно зняти відео (до 1 хв) українською мовою на тему «Що я роблю для змі(ц)нення України».
https://chaszmin.com.ua/navchalno-grantova-programa-dlya-molodi-molod-zmi-ts-nyuye-ukrayinu/Читайте такожСЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НАДАЄ ВАУЧЕРИ НА НАВЧАННЯ!

20.06.2024

З початку року 522 мешканця Хмельниччини отримали ваучер на навчання...

Детальніше...