![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/30/2024-05-30_9763/images/images-26016.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/30/2024-05-30_9763/images/images-26016.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/30/2024-05-30_9763/images/images-29380.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/30/2024-05-30_9763/images/images-29380.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/30/2024-05-30_9763/images/images-76085.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/30/2024-05-30_9763/images/images-76085.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/30/2024-05-30_9763/images/images-68387.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/30/2024-05-30_9763/images/images-68387.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/30/2024-05-30_9763/images/images-87540.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/30/2024-05-30_9763/images/images-87540.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/30/2024-05-30_9763/images/images-2608.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/30/2024-05-30_9763/images/images-2608.jpg)
ВІДКРИТИЙ УРЯД: ПЛАТФОРМА ДІАЛОГУ МІСЦЕВОГО ТА ЦЕНТРАЛЬНОГО РІВНІВ ВЛАДИ
Дунаєвецька міська рада активно працює над залученням жителів громади до процесу прийняття рішень на місцевому рівні.
Днями в м. Київ в межах Тижня Відкритого Уряду-2024, відбулось засідання Платформи діалогу місцевого та центрального рівнів влади «Відкрите врядування як ключовий компонент для стійких органів місцевого самоврядування», організаторами якого є Асоціація міст України та Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи у співпраці з Секретаріатом Кабінету Міністрів України.
Представники громади мали можливість ознайомитись з ключовими досягненнями України згідно з Планом дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2023-2025 роках, а також ознайомитись із шляхами подальшого зміцнення співпраці між місцевим і центральним рівнями влади щодо впровадження принципів відкритого врядування.
Громади продемонстрували кращі практики незламності та співдії під час війни через участь молоді, розвиток громадських просторів і залучення громадян до відновлення України.