![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/31/2024-05-31_5970/images/images-63908.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/31/2024-05-31_5970/images/images-63908.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/31/2024-05-31_5970/images/images-31477.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/31/2024-05-31_5970/images/images-31477.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/31/2024-05-31_5970/images/images-4687.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/31/2024-05-31_5970/images/images-4687.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/31/2024-05-31_5970/images/images-5936.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/31/2024-05-31_5970/images/images-5936.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/31/2024-05-31_5970/images/images-19304.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/31/2024-05-31_5970/images/images-19304.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/31/2024-05-31_5970/images/images-50648.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/05/31/2024-05-31_5970/images/images-50648.jpg)
ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВРУЧЕНО ПОДАРУНКИ ДІТЯМ
31.05.2024
У Дунаєвецькій територіальній громаді до Міжнародного дня захисту дітей, який щороку відзначається 1 червня, за ініціативи міського голови Веліни Заяць, вручили подарунки дітям загиблих Захисників та випускникам-дітям, які позбавлені батьківського піклування.
Особливо криваві шрами війна залишила на дитячих серцях, які зосталися сиротами. Але чужої біди не буває, тому наш обов’язок перед пам’яттю полеглих насамперед полягає в тім, щоб віддати частку свого тепла та турботи їхнім дітям.