![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-58749.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-58749.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-54577.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-54577.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-1755.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-1755.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-93030.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-93030.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-70176.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-70176.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-77671.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-77671.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-8777.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-8777.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-57538.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-57538.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-85859.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-85859.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-42495.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-42495.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-88215.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-88215.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-6882.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-6882.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-27694.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-27694.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-50744.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-50744.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-44213.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-44213.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-28826.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-28826.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-9128.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-9128.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-90845.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-90845.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-78751.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-78751.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-72507.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-72507.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-89055.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-89055.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-2336.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-2336.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-36259.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-36259.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-66214.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-66214.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-68828.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-68828.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-86993.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-86993.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-89664.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-89664.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-12002.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-12002.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-47668.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-47668.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-57331.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-57331.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-44375.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-44375.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-78651.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-78651.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-70805.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-70805.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-26921.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-26921.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-24970.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-24970.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-77660.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-77660.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-75880.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-75880.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-89372.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-89372.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-33754.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-33754.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-98152.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-98152.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-45513.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-45513.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-93510.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-93510.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-95246.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-95246.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-92732.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-92732.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-97736.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-97736.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-57760.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-57760.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-24836.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-24836.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-48387.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-48387.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-62731.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-62731.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-63518.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-63518.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-52411.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-52411.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-16916.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/03/2024-06-03_3748/images/images-16916.jpg)
ДИТЯЧИМИ ДОЛОНЯМИ ОБІЙМЕМО УКРАЇНУ
3 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, для вихованців комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Міський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Ластівка» було організовано святковий захід під назвою «Дитячими долонями обіймемо Україну».
Під час заходу до усіх присутніх звернулась директорка центру Олена Отрубчак, зокрема вона зауважила, що цей день не лише веселе свято для дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати їх права, прагнення, щоб усі вони росли здоровими та щасливими.
Спеціалісти Центру організували активності, під час яких дітлахи вдосталь повеселилися, кожен вихованець знайшов собі розвагу до душі і зарядився позитивними емоціями. Щирі привітання та атмосфера свята надовго запам'ятається дітям та їхнім батькам. Адже так важливо відчувати турботу та підтримку у цей складний для всіх нас час.
В житті дітей має бути лише любов, добро, турбота, позитивні емоції і веселий сміх. Нехай так і буде. Хай якнайшвидше настануть Мир та Перемога, і кожна дитина буде щасливою.
«Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта».