![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/10/2024-06-10_6851/images/images-4308.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/10/2024-06-10_6851/images/images-4308.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/10/2024-06-10_6851/images/images-52830.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/10/2024-06-10_6851/images/images-52830.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/10/2024-06-10_6851/images/images-73830.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/10/2024-06-10_6851/images/images-73830.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/10/2024-06-10_6851/images/images-14115.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/10/2024-06-10_6851/images/images-14115.jpg)
КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ
10.06.2024
Сьогодні, 10 червня, відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дунаєвецької міської ради під головуванням заступника міського голови Валентини ЧЕКМАН.
Згідно з порядком денним було розглянуто 1 питання, зокрема затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дитини, яка залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Члени комісії, вивчивши матеріали справ, з’ясувавши факти й обставини - прийняли відповідні рішення.