Обʼєднані спільною метою!
16.07.2024
Благодійність – це своєрідне свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в нашому випадку - підтримати Воїнів, що знаходяться на лінії фронту, відчуттям теплоти і вдячності.
Жителі Нестеровецього старостинського округу долучилися до підтримки Сил оборони України.
За участі працівників культури та місцевих жителів в селищі відбувся благодійний концерт і ярмарок. Під час концерту, проникливо та особливо тепло, пролунали українські народні та патріотичні пісні, а на ярмарку частували домашньою випічкою, різними смаколиками, а також смаженим на вогнищі шашличком.
Для найменших та й не тільки, було запропоновано розважальні локації та конкурси.
Приємно відмітити, що ініціатива не залишила байдужими жителів старостату. Ярмарок користувався великим попитом в нестерівчан, які залюбки купували ласощі та кидали гроші у скриньку. Загалом вдалося зібрати 18 000 грн. Організатори дякують усім, хто долучився.
Сьогодні кожна гривня, кожна добра справа наближає момент довгоочікуваної Перемоги. Наші Захисники борються за Україну на фронті, а ми маємо не забувати про важливість підтримки з тилу.
Слава Україні! Слава нашим Захисникам! Вдячність кожному, хто вкладає свою лепту у Перемогу