![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_1416/images/images-44684.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_1416/images/images-44684.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_1416/images/images-72707.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_1416/images/images-72707.jpg)
ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ
18.07.2024
Сьогодні, 18 липня 2024 року, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вячеслава АНТАЛА відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.
На розгляд комісії було винесено 4 протоколи про адміністративні правопорушення, з яких:
- 3 стосувалися порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (ст. 152 КУпАП);
- 1 стосувався порушення правил торгівлі (ч. 1 ст. 155 КУпАП).
За результатами засідання адміністративної комісії винесено 3 постанови про накладання адміністративних стягнень, 1 постанова про закриття справи.